Atsisiųskite
aplikaciją

#7 Visa tiesa apie stilių su Egidijumi Rainiu

Visa tiesa apie šventes
Mados tendencijos. Kaip dažnai keičiasi mada. Kas bus madinga ateityje. Kokių drabužių reikėtų vengti. Kokie yra mados triukai. Šiandien vedėjas Tomas Kul. ir vestuvių...
Skaityti daugiau

Mados tendencijos. Kaip dažnai keičiasi mada. Kas bus madinga ateityje. Kokių drabužių reikėtų vengti. Kokie yra mados triukai.

Šiandien vedėjas Tomas Kul. ir vestuvių planuotoja Karolina Meginytė sulaukė svečio. Studijoje svečiuojasi drabužių dizaineris, kostiumų dailininkas, stilistas, sukūręs ir pristatęs keliolika sezoninių kolekcijų, prekinio ženklo „Bridal Couture” savininkas ir įkūrėjas Egidijus Rainys. Pirmoje podcast‘o dalyje pakalbėsime apie mados tendencijas. Dizaineris patars, kokių drabužių reikėtų vengti, norint gražiai atrodyti. Pakalbėsime ir apie aprangos kodą: kada negalima rengti džinsų, kokią avalynę reikėtų dėvėti, kai einame į šventę. Antroje dalyje klausytojai galės išgirsti stilisto nuomonę apie tai, ar reikia derintis prie savo poros, jeigu einate kartu į šventę? Prieš kiek laiko reikėtų kreiptis pas dizainerį, kokie yra slapti triukai, jeigu norime atrodyti nepriekaištingai? Ar aukštakulniai gali pagelbėti moteriai, jeigu ji nori pasipuošti ir atrodyti elegantiška? Ką kiekvienas vyras turėtų turėti savo drabužinėje, ko reikėtų vyrui, jeigu jis turi tik kostiumą ir norėtų atrodyti išsiskiriančiai, ar iš tiesų kiekvienas vyras turėtų turėti 4 kostiumus savo spintoje? Į visus šiuos klausimus atsakys Egidijus Rainys. 

Jeigu Jums patinka šis podcast’as, užprenumeruokite jį spausdami šią nuorodą. https://manychat.com/l1/apiesventes  

Raginame aktyviai komentuoti ir siūlyti temas apie kurias norėtumėte daugiau išgirsti. Mes norime, kad tai jums būtų įdomu ir naudinga!
Nepraleiskite naujų podcast’ų ir sekite mus Facebook puslapyje.
Podcast‘o vedėjai: Tomas Kul ir Karolina Meginytė
Garso operatorius: Titas Morkūnas Otus Sound

#TomasKul #Vestuviuplanuotoja #KarolinaMeginyte #DJ #TitasMorkunas #KMvestuves #patarimai #visatiesaapiesventes #podkastas #svente #vestuves #podcast #podcasting #interview #newpodcast #podcastshow