Atsisiųskite
aplikaciją

#2 Visa tiesa apie Kalėdas

Visa tiesa apie šventes
Ką daryti, kai dar nenupirkai dovanų. Kaip dovanoti dovanas ir nustebinti. Kaip puošti šventinį stalą. Kada Turi ateiti Kalėdų senelis.  Kalėdos Tomui Kul. ir Karolinai...
Skaityti daugiau

Ką daryti, kai dar nenupirkai dovanų. Kaip dovanoti dovanas ir nustebinti. Kaip puošti šventinį stalą. Kada Turi ateiti Kalėdų senelis. 

Kalėdos Tomui Kul. ir Karolinai Meginytei asocijuojasi su spūstimis, eilėmis parduotuvėse, mandarinais, karštu vynu, muzika nuo ryto iki vakaro, dovanomis. Šiame podcast’e pakalbėsime apie dovanas, dekoracijas namams ir pasidalinsime savo patirtimi apie šventes. Planuotoja Karolina Meginytė teigia, kad dovanas pradeda pirkti jau sausio mėnesį ir šiame podcast’e vedėjas Tomas Kul kartu su Karolina atskleis paslaptis, kodėl būtent tokiu laikotarpiu dovanas pirkti yra praktiškiausia. Ar galima dovanoti patalinę, keptuvę, kojines ir kitas praktiškas dovanas? Ar palikti čekį kartu su dovana, jeigu žmogui ši dovana nepatiks? Į visus šiuos klausimu atsakys Tomas Kul ir Karolina Meginytė, o kartu ir suteiks praktiškus, naudingus patarimus, kurie nustebins artimuosius ir draugus. 

Raginame aktyviai komentuoti ir siūlyti temas, kurias norėtumėte išgirsti. Mes norime, kad tai jums būtų įdomu ir naudinga!

Nepraleiskite naujų podcast’ų ir sekite mus Facebook puslapyje.

Podcasto vedėjai: Tomas Kul ir Karolina Meginytė

Garso operatorius: Titas Morkūnas Otus Sound 

 

#Vedėjas #Tomas Kul #Vestuviu planuotoja #Karolina Meginyte # DJ #Titas Morkunas # KMvestuves #patarimai #visatiesaapiesventes #podkastas #svente #Kalėdos #podcast #podcasting #interview #newpodcast #podcastshow