Atsisiųskite
aplikaciją

#9 Visa tiesa apie Valentino dieną su Milda Govedaite

Visa tiesa apie šventes
Kas yra Valentino diena. Kaip švęsti Valentino dieną. Kur nueiti per meilės dieną. Kaip padaryti originalią šventę. Kokių dovanų reikėtų vengti.  Šiandien Tomas Kul. ir...
Skaityti daugiau

Kas yra Valentino diena. Kaip švęsti Valentino dieną. Kur nueiti per meilės dieną. Kaip padaryti originalią šventę. Kokių dovanų reikėtų vengti. 

Šiandien Tomas Kul. ir Karolina Meginytė kalbins renginių žinovę, žmogų, kuriam visada galima paskambinti ir paklausti, kur nueiti šį vakarą. Studijos viešnia – Milda Govedaitė. Kadangi artėja Valentino dienos šventė, kalbėsime apie tai kaip švęsti šią dieną. Padiskutuosime kas yra Valentino diena ir kodėl bei kaip reikėtų švęsti šią dieną. Milda Govedaitė pasidalins idėjomis, kurios padės atšvęsti Valentino dieną be didelių investicijų ir tuo pat metu nustebinti savo antrąją pusę. Bus kalbama apie tai, kas yra svarbiau per Valentino dieną - dovanos ar veikla kartu. Studijos viešnia atsakys į klausimą kokių dovanų reikėtų vengti, kad tavo antroji pusė nepasijaustų blogai.  

Jeigu Jums patinka šis podcast’as, užprenumeruokite jį spausdami šią nuorodą. https://manychat.com/l1/apiesventes  

Raginame aktyviai komentuoti ir siūlyti temas apie kurias norėtumėte daugiau išgirsti. Mes norime, kad tai jums būtų įdomu ir naudinga!
Nepraleiskite naujų podcast’ų ir sekite mus Facebook puslapyje.
Podcast‘o vedėjai: Tomas Kul ir Karolina Meginytė
Garso operatorius: Titas Morkūnas Otus Sound

#TomasKul #Vestuviuplanuotoja #KarolinaMeginyte #DJ #TitasMorkunas #KMvestuves #patarimai #visatiesaapiesventes #podkastas #svente #vestuves #podcast #podcasting #interview #newpodcast #podcastshow