Atsisiųskite
aplikaciją

Kodėl komunikacija – vienas svarbiausių dalykų bet kokiame versle

Berta & Talks
Pasauliui vis dar gyvenant korona viruso gniaužtuose, komunikacija išlieka kertine ašimi ne tik komunikuojant su vartotojais, bet ypač su darbuotojais. Vidinė komunikacija leidžia...
Skaityti daugiau
Pasauliui vis dar gyvenant korona viruso gniaužtuose, komunikacija išlieka kertine ašimi ne tik komunikuojant su vartotojais, bet ypač su darbuotojais. Vidinė komunikacija leidžia jaustis komandos dalimi, palaikyti motyvaciją, emocinį klimatą. Vis dėlto, įmonės ne visada pakankamai dėmesio skiria vidinei komunikacijai. 
Kas visgi svarbiau – vidinė ar išorinė komunikacija? Kodėl kai kurie prekių ženklai ar įmonės praranda ryšį su savo tiksline auditorija, darbuotojais. Kaip sukurti stiprų prekių ženklą ir kokį vaidmenį atlieka komunikacija? Šiomis temomis kalba komunikacijos profesionalė, agentūros „Berta&” vadovė Berta Čaikauskaitė.
„Berta&Talks“ kviečia į pokalbius apie komunikaciją ir su ja susijusias temas: vadovavimą, emocines kompetencijas, lyderystę, oratorystę, profesinius pasirinkimus ir, žinoma, žmonių bendravimą. Pašnekovai dalinasi savo istorijomis, žiniomis bei įžvalgomis, padedančiomis ne tik komunikacijos, bet ir kitų sričių atstovams. Laidos autorės – komunikacijos profesionalės Jolita Macelytė ir Aurelija Astrauskė. 

Naujausios