Atsisiųskite
aplikaciją

Utopija Lietuvai: ar įmanoma lyčių lygybė ir kaip jos pasiekti?

Berta & Talks
Pandeminiai metai parodė, kad šiandieniniams lyderiams reikia kitokių savybių ir čia laimi moterų lyderystė – jos labiau empatiškos, suburiančios, klausančios. Tačiau moterų...
Skaityti daugiau
Pandeminiai metai parodė, kad šiandieniniams lyderiams reikia kitokių savybių ir čia laimi moterų lyderystė – jos labiau empatiškos, suburiančios, klausančios. Tačiau moterų lyderių aukščiausiose pozicijose vis dar mažuma? Kokių savybių reikia lyderystei? Kaip pasikeistų visuomenė, jei šeimose būtų daugiau balanso ir vyrai dažniau perimtų buities ar vaikų priežiūros darbus? Apie utopiją Lietuvai – lyčių lygybę – „Berta&Talks“ tinklalaidėje kalbamės su Dovile Burgiene, viena iš asociacijos „Lyderė“ steigėja. 
„Berta&Talks“ kviečia į pokalbius apie komunikaciją ir su ja susijusias temas: vadovavimą, emocines kompetencijas, lyderystę, oratorystę, profesinius pasirinkimus ir, žinoma, žmonių bendravimą. Pašnekovai dalinasi savo istorijomis, žiniomis bei įžvalgomis, padedančiomis ne tik komunikacijos, bet ir kitų sričių atstovams. Laidos autorė – komunikacijos agentūros „Berta&“ strategė Aurelija Astrauskė.
 
Žiūrėti originalą

Naujausios