Atsisiųskite
aplikaciją

Senasis žemynas po rinkimų

Terra cognita
Gegužės pabaigoje Europos Sąjungos valstybės rinko atstovus į Europos Parlamentą. Prieš rinkimus būta daug spekuliacijų apie tai, kaip atrodys naujasis parlamentas ir kokia...
Skaityti daugiau

Gegužės pabaigoje Europos Sąjungos valstybės rinko atstovus į Europos Parlamentą. Prieš rinkimus būta daug spekuliacijų apie tai, kaip atrodys naujasis parlamentas ir kokia politika bus vykdoma Senajame žemyne per artimiausius penkerius metus. Apie tai ir ne tik - birželio mėnesio „Terra Cognita“ podkaste.

Naujausiame „Terra Cognita“ epizode žurnalistė Eglė Krištopaitytė teiravosi Vilniaus universiteto Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto direktorės Margaritos Šešelgytės, kaip naujai išrinktame parlamente vyks postų dalybos ir ką galima matyti joms dar neprasidėjus, Gintaras Radauskas su politologu Linu Kojala kalbėjosi apie Europos idėją, dešiniųjų populistų pasirodymą rinkimuose bei jų rezultatus skirtingose nacionalinėse scenose, o Rūta Miškinytė su publicistu, rašytoju Marijumi Gailiumi kalbėjosi apie tai, kaip EP rinkimuose atsiliepė šiuo metu visame pasaulyje vilnijanti „žalioji banga“ bei ką tai reiškia.