Atsisiųskite
aplikaciją

Kaip užtikrinti pilnavertį vaikų mokymą(si) virtualioje erdvėje karantino metu?

Berta & Talks
Pasaulinė pandemija ir karantinas supurtė visą švietimo sistemą. Bendravimas ir bendradarbiavimas pasikeitė kardinaliai – dalis mokytojų, tėvų bei vaikų džiaugiasi perėjimu į...
Skaityti daugiau

Pasaulinė pandemija ir karantinas supurtė visą švietimo sistemą. Bendravimas ir bendradarbiavimas pasikeitė kardinaliai – dalis mokytojų, tėvų bei vaikų džiaugiasi perėjimu į nuotolinį ugdymą, tačiau daugumai tai yra milžiniškas iššūkis. Įvairios apklausos rodo, kad, mokantis nuotoliniu būdu, apie 40 proc. krito mokinių žinių lygis, taip pat dažnas vaikas jaučiasi emociškai prislėgtas, vienišas ir apimtas nerimo. Kaip užkurti ir išlaikyti mokinių motyvaciją virtualioje erdvėje? Kaip padėti mokytojams, mokiniams ir jų tėvams? Visi atsakymai – pokalbyje su edukologe, socialinių mokslų daktare Austėja Landsbergiene.

„Berta&Talks“ kviečia į pokalbius apie komunikaciją ir su ja susijusias temas: vadovavimą, emocines kompetencijas, lyderystę, oratorystę, profesinius pasirinkimus ir, žinoma, žmonių bendravimą. Pašnekovai dalinsis savo istorijomis, žiniomis bei įžvalgomis, padėsiančiomis ne tik komunikacijos, bet ir kitų sričių atstovams. Laidos kūrėja ir autorė – komunikacijos profesionalė Jolita Macelytė.

Naujausios