Atsisiųskite
aplikaciją

Orūs namai užtikrina senjorams visapusiškai saugią senatvę

Sprendimų karta
Netikiu, kad kas nors savo senatvę įsivaizduotų nepritekliuje ar vienišystėje. Bent aš savo mintyse piešiu visai kitokį vaizdą.   Būdami sąmoningi stengiamės apie savo...
Skaityti daugiau

Netikiu, kad kas nors savo senatvę įsivaizduotų nepritekliuje ar vienišystėje. Bent aš savo mintyse piešiu visai kitokį vaizdą.

 

Būdami sąmoningi stengiamės apie savo senatvės pajamas galvoti iš anksto, tačiau kaip ten bus iš tiesų - kol kas nežinome nė vienas. O štai šiandien vienišiems ar sunkiai besiverčiantiems senjorams jau yra sukurtas sprendimas: Orūs namai.

 

Orių namų tikslas yra suteikti senjorams fiziškai, psichologiškai ir finansiškai saugią senatvę apgyvendinant juos už priimtiną kainą saugesnėje ir mažiau vienišoje aplinkoje.

 

Orūs namai yra daugiabutis, kuriame apsigyvenę senjorai randa saugumą ir bendrystę. Vieni už gyvenimą čia moka patys. Kiti leidžia išnuomoti jų butus ir tomis pajamomis visiškai dengia gyvenimo Oriuose namuose išlaidas (tai reiškia - nemoka nei nuomos, nei už komunalines paslaugas, nei už internetą ar kabelinę televiziją), todėl visa jų pensija lieka kitoms reikmėms.

 

Su Orių namų įkūrėja Marija Bunkaite šįkart kalbamės Sprendimų kartoje apie tai, ką reiškia kurti tokio pobūdžio socialinį verslą. 

 

SPRENDIMŲ KARTA - podcastas apie socialinius verslus ir socialines inovacijas. Tai pozityvūs pokalbiai apie šiuolaikinius sprendimus socialiniams, sveikatos, aplinkosaugos, švietimo ar kitiems iššūkiams.

 

Sprendimų karta esame mes - gyvenantys pastarųjų dviejų šimtų metų pramonės ir vartojimo pasekmėse, tačiau drauge turintys didesnius nei bet kada anksčiau gebėjimus ir galimybes kurti tinkamus teigiamo poveikio sprendimus. Ir tai darome!

 

 

Podcasto svečiai - socialiniai verslininkai, inovatoriai, praktikai ir kiti aktyvūs socialinės ekonomikos dalyviai bei kūrėjai, turintys veržlių idėjų mūsų visų dabarčiai ir ateičiai.

 

Podcastą pristato Lietuvos socialinio verslo asociacija, veda Simona Laiconaitė.