Atsisiųskite
aplikaciją

Garsinis vaizdavimas padeda neregiams mėgautis kinu, teatru ar sporto varžybomis

Sprendimų karta
Šįkart Sprendimų kartos herojė nėra socialinė verslininkė. Tačiau ji Lietuvoje yra kone vienintelė profesionalė, įvaldžiusi socialinę inovaciją, kuri padeda žmonėms su regėjimo...
Skaityti daugiau

Šįkart Sprendimų kartos herojė nėra socialinė verslininkė. Tačiau ji Lietuvoje yra kone vienintelė profesionalė, įvaldžiusi socialinę inovaciją, kuri padeda žmonėms su regėjimo negalia pilnavertiškiau mėgautis kultūrinėmis gėrybėmis: eiti į kiną, žiūrėti serialus, spektaklius, sporto varžybas, lankytis meno galerijose ar muziejuose.

 

Apie garsinį vaizdavimą pasakoja Laura Niedzviegienė – garsinio vaizdavimo specialistė ir entuziastė šio dalyko dėstytoja Vilniaus Universitete. Garsinis vaizdavimas yra Lauros darbas, hobis ir laisvalaikis.

 

Pokalbis pavyko platus: nuo pasirengimo konkrečiai garsinimo užduočiai iki pasaulinės tendencijos visa turinį vartoti garsiškai. Nuo tokių technologijų kaip “eye tracking” naudojimo filmų garsiniam vaizdavimui iki autorinių teisių, neegzistuojančios produkcijos vaikams ir fakto, kad garsinio vaizdavimo kontrolinį tikrinimą turi atlikti skirtingų lyčių asmenys, kadangi mes pasaulį suprantame skirtingai.

 

Norėdami sekti garsinio vaizdavimo naujienas, galite tai daryti Facebook socialiniame tinkle, kur Laura yra sukūrusi atskirą paskyrą garsiniam vaizdavimui: https://www.facebook.com/Skopos-garsinio-vaizdavimo-paslaugos-426948897853258/

 

Arba susisiekti su Laura Niedzviegiene tiesiogiai: https://www.facebook.com/laura.ni.9237

 

SPRENDIMŲ KARTA - podcastas apie socialinius verslus ir socialines inovacijas. Tai pozityvūs pokalbiai apie šiuolaikinius sprendimus socialiniams, sveikatos, aplinkosaugos, švietimo ar kitiems iššūkiams. 

 

Sprendimų karta esame mes - gyvenantys pastarųjų dviejų šimtų metų pramonės ir vartojimo pasekmėse, tačiau drauge turintys didesnius nei bet kada anksčiau gebėjimus ir galimybes kurti tinkamus teigiamo poveikio sprendimus. Ir tai darome! 

 

Podcasto svečiai - socialiniai verslininkai, inovatoriai, praktikai ir kiti aktyvūs socialinės ekonomikos dalyviai bei kūrėjai, turintys veržlių idėjų mūsų visų dabarčiai ir ateičiai. Podcastą pristato Lietuvos socialinio verslo asociacija, veda Simona Laiconaitė.

Naujausios