Atsisiųskite
aplikaciją

Kaip kurti miesto komunikaciją, kad ji nušluostytų nosis pasaulio metropoliams?

Berta & Talks
Pasaulinė pandemija bene labiausiai smogė turizmo sektoriui. Dėl mobilumo ribojimų iki šiol turistų gausa mėgavęsi miestai šiandien pasidžiaugti gali nebent tik vietiniu turizmu....
Skaityti daugiau

Pasaulinė pandemija bene labiausiai smogė turizmo sektoriui. Dėl mobilumo ribojimų iki šiol turistų gausa mėgavęsi miestai šiandien pasidžiaugti gali nebent tik vietiniu turizmu. Savo aukso amžių išgyvenęs Vilnius šiemet šventiniu laikotarpiu taip pat nesulauks gausos turistų. Vis dėlto, už sostinės komunikaciją atsakingos agentūros „Go Vilnius“ vadovė Inga Romanovskienė tikina nesėdintys be darbo, o atsakingai ruošiasi dienai „X“, kai į Vilnių vėl bus galima pakviesti kelionių išalkusius turistus. Kaip vyksta pasiruošimo darbai – naujausiame „Berta&Talks“ pokalbyje.

„Berta&Talks“ kviečia į pokalbius apie komunikaciją ir su ja susijusias temas: vadovavimą, emocines kompetencijas, lyderystę, oratorystę, profesinius pasirinkimus ir, žinoma, žmonių bendravimą. Pašnekovai dalinsis savo istorijomis, žiniomis bei įžvalgomis, padėsiančiomis ne tik komunikacijos, bet ir kitų sričių atstovams. Laidos kūrėjos ir autorės – komunikacijos profesionalės Jolita Macelytė ir Aurelija Astrauskė. 

Naujausios