Atsisiųskite
aplikaciją

#11 Visa tiesa apie fotografiją su Luku Griciumi

Visa tiesa apie šventes
Ar fotografas reikalingas tik ypatingoje šventėje. Kaip pasirinkti fotografą. Ar reikalinga foto sienelė kiekvienoje šventėje.  Šiandien Tomas Kul. ir Karolina Meginytė...
Skaityti daugiau

Ar fotografas reikalingas tik ypatingoje šventėje. Kaip pasirinkti fotografą. Ar reikalinga foto sienelė kiekvienoje šventėje. 

Šiandien Tomas Kul. ir Karolina Meginytė studijoje sulaukė svečio. Vedėjai kalbins fotografą Luką Gricių. Studijos svečias atsakys į klausimą ar fotografas reikalingas tik vestuvėse ir kitose svarbiose šventėse, o galbūt fotografas turi būti pakviestas ir į mažiau reikšmingas šventes? Lukas Gricius plačiau papasakos apie savo darbo specifiką, kas jam jo darbe patinka, kokius pasiūlymus atmeta. Podcast‘o vedėjai kartu su svečiu bandys išsiaiškinti kaip gi pasirinkti fotografą, kuris tiktų jums ir jūsų šventei. Pakalbėsime apie tendencijas, ar reikalinga foto sienelė kiekvienoje šventėje ir ar apskritai ji vis dar aktuali? Ar reikalingi du fotografai šventės metu ir nuo ko tai priklauso, ką kiekvienas fotografas privalo padaryti, koks nuotraukų skaičius turi būti? Fotografas patars ar būtina daryti fotosesiją toje vietoje kur bus šventimas, ar geriau pasirinkti tam atskirą vietą. Aptarsime dar daug temų, kurios bus naudingos kiekvienam klausytojui. 

Jeigu Jums patinka šis podcast’as, užprenumeruokite jį spausdami šią nuorodą. https://manychat.com/l1/apiesventes  

Raginame aktyviai komentuoti ir siūlyti temas apie kurias norėtumėte daugiau išgirsti. Mes norime, kad tai jums būtų įdomu ir naudinga!
Nepraleiskite naujų podcast’ų ir sekite mus Facebook puslapyje.
Podcast‘o vedėjai: Tomas Kul. ir Karolina Meginytė
Garso operatorius: Titas Morkūnas Otus Sound

#TomasKul #Vestuviuplanuotoja #KarolinaMeginyte #DJ #TitasMorkunas #KMvestuves #patarimai #visatiesaapiesventes #podkastas #svente #vestuves #podcast #podcasting #interview #newpodcast #podcastshow