Atsisiųskite
aplikaciją

#13 MIESTAI - Trakai. Edukatorė Rasa Pavilionienė: mūsų tauta yra labai kūrybiška, tik esame per daug kuklūs.

Ir nėr kūrybai pabaigos
Tinklalaidė kūrybiškiems žmonėms. Tai atvirų pokalbių laida, kurioje rašytoja Rasa Sagė kalbina įvairius žmones, susietus viena gija - kūryba. Tinklalaidę galite paremti ...
Skaityti daugiau

Tinklalaidė kūrybiškiems žmonėms. Tai atvirų pokalbių laida, kurioje rašytoja Rasa Sagė kalbina įvairius žmones, susietus viena gija - kūryba. Tinklalaidę galite paremti www.patreon.com/rasasage

Su edukatore, andragoge, pedagoge Rasa Pavilioniene kalbėjome apie drąsą, motyvaciją, kūrybišką lietuvių tautą, taškymąsi balose, žmones "prie meno", vidutinę kartą, vaikus, senukus, Trakus... ir dar daug apie ką kita.

"Visi mano, nuo 0 iki 99 metų", sako Rasa ir labai entuziastingai organizuoja įvairias kūrybines veiklas, nuolat kuria pati - rašo, piešia, siuva lėles, drabužius, daro instaliacijas, koliažus. Kalbant su Rasa man kilo pojūtis ją pavadinti Kūrybingumo Motyvatore. Tikiu, kad ne vienas žmogus ją prisimena kuo šilčiausiai, nes jos edukacijose galima ne tik atsipalaiduoti ir puikiai praleisti laiką, bet ir atskleisti užslėptus savo talentus. 

Tokie, paprasti, bet nepaprasti žmonės gyvena šalia mūsų.

"Man labai patinka po balas vasarą taškytis. Prisidengiu dažnai vaikais, nes smagu vaikams taškytis, o aš pasiūlau, kad jiems būtų drąsiau, pasakau, kad čia nieko tokio. Dėl to lipu ir aš į balą ir kartu taškausi. Bet man patinka!", pasakoja Rasa.