Atsisiųskite
aplikaciją

#4 Visa tiesa apie svečius

Visa tiesa apie šventes
Ką kviesti į savo šventę. Kokiu svečiu būti pačiam. Nuo kada reikia pradėti ruoštis vakarėliui. Kada kviesti svečius į savo šventę. Kiek šventė turėtų trūkti. Koks turi būti šventė...
Skaityti daugiau

Ką kviesti į savo šventę. Kokiu svečiu būti pačiam. Nuo kada reikia pradėti ruoštis vakarėliui. Kada kviesti svečius į savo šventę. Kiek šventė turėtų trūkti. Koks turi būti šventės aprangos kodas.

Šiandien pakalbėsime apie vestuves, darbo renginius, gimtadienius, įkurtuves, draugų vakarėlius. Tomas Kul. Ir Karolina Meginytė papasakos kada reikia kviesti svečius į šventę. Ar užtenka svečius pakviesti į vestuves prieš 3 mėnesius? Ar svarbu kreipti dėmesį į pakvietimo gaminimą? Šiame podcast’e Vedėjas Tomas Kul. ir vestuvių planuotoja Karolina Meginytė papasakos apie tai, kad kvietimas yra kaip šventės vizitinė kortelė, kuri nurodo, ko gali tikėtis svečiai iš šventės. Vedėjai padiskutuos apie tai ar būtina kvietime nurodyti šventės pabaigos laiką, aptars kokia turi būti šventės trukmė. Kaip nuteikti save teigiamai vakarėlio metu ar kaip įnešti daug daugiau juoko ir šypsenų į šventę ir kodėl svarbu turėti šventės idėją, o ne tiesiog susirinkti švęsti. 

Jeigu Jums patinka šis podcast’as, užprenumeruokite jį spausdami šią nuorodą. https://manychat.com/l1/apiesventes  

Raginame aktyviai komentuoti ir siūlyti temas apie kurias norėtumėte daugiau išgirsti. Mes norime, kad tai jums būtų įdomu ir naudinga!
Nepraleiskite naujų podcast’ų ir sekite mus Facebook puslapyje.
Podcast‘o vedėjai: Tomas Kul ir Karolina Meginytė
Garso operatorius: Titas Morkūnas Otus Sound

#Tomas Kul #Vestuviuplanuotoja #KarolinaMeginyte # DJ #TitasMorkunas # KMvestuves #patarimai #visatiesaapiesventes #podkastas #svente #vestuves #podcast #podcasting #interview #newpodcast #podcastshow