Atsisiųskite
aplikaciją

#15 Visa tiesa apie vedėjus

Visa tiesa apie šventes
Kokie yra vedėjų tipai. Vestuvių vedėjas - geriau vyras ar moteris. Koks vedėjas turėtų būti. Kaip vedėjas turi atrodyti šventės metu. Šiandien Tomas Kul. ir Karolina Meginytė...
Skaityti daugiau

Kokie yra vedėjų tipai. Vestuvių vedėjas - geriau vyras ar moteris. Koks vedėjas turėtų būti. Kaip vedėjas turi atrodyti šventės metu.

Šiandien Tomas Kul. ir Karolina Meginytė pakalbės apie vedėjus. Šioje laidoje Tomas papasakos apie save ir savo srities atstovus. Pirmoje podcast‘o dalyje Tomas Kul. pasidalins kaip sugalvojo tapti vedėju ir nuo ko pradėjo savo karjerą. Plačiau pakalbėsime apie tai, kokie yra 5 dalykai, kuriuos turi turėti kiekvienas vedėjas. Taip pat padiskutuosime, kokie yra vedėjų tipai ir kaip pasirinkti tinkamą tipą savo šventei.

Vestuvių vedėjas - geriau vyras ar moteris? Tomas Kul. patars ar reikalingas vedėjas, kai šventėje dalyvauja 25 žmonės? Kaip pasirinkti tinkamą vedėją? Kaip užmegzti ryšį su svečiais? Kokius įgūdžius privalo turėti kiekvienas geras vedėjas? Kaip vedėjas turi atrodyti, koks turi būti jo stilius? Į visus šiuos klausimus atsakysime podcast‘o metu. 

Jeigu Jums patinka šis podcast’as, užprenumeruokite jį spausdami šią nuorodą. https://manychat.com/l1/apiesventes  

Raginame aktyviai komentuoti ir siūlyti temas apie kurias norėtumėte daugiau išgirsti. Mes norime, kad tai jums būtų įdomu ir naudinga!
Nepraleiskite naujų podcast’ų ir sekite mus Facebook puslapyje.
Podcast‘o vedėjai: Tomas Kul. ir Karolina Meginytė
Garso operatorius: Titas Morkūnas Otus Sound

#TomasKul #Vestuviuplanuotoja #KarolinaMeginyte #DJ #TitasMorkunas #KMvestuves #patarimai #visatiesaapiesventes #podkastas #svente #vestuves #podcast #podcasting #interview #newpodcast #podcastshow

Naujausios