Atsisiųskite
aplikaciją

#6 Visa tiesa apie scenarijų

Visa tiesa apie šventes
Kaip parašyti įdomų scenarijų. Kuo užimti svečius, kai jie tik pradeda rinktis. Kokias veiklas pasiūlyti pradžioje. Kiek reikia patiekalų šventėje. Kada daryti šventės kulminaciją....
Skaityti daugiau

Kaip parašyti įdomų scenarijų. Kuo užimti svečius, kai jie tik pradeda rinktis. Kokias veiklas pasiūlyti pradžioje. Kiek reikia patiekalų šventėje. Kada daryti šventės kulminaciją.

Šiandien renginių vedėjas Tomas Kul. ir vestuvių planuotoja Karolina Meginytė pakalbės apie šventės scenarijų. Nuo ko pradėti ir kuo užbaigti savo šventę? Podcast‘o vedėjai klausytojams pristatys kokios yra scenarijaus kūrimo taisykles, jeigu norima, kad šventė būtų įdomi ir nepamirštama. Ar būtina scenarijaus kulminaciją palikti 12 valandai, o galbūt tai yra tiesiog stereotipas? Kokias pramogas paruošti svečiams, kai jie tik pradeda rinktis į šventę? Tomas Kul. ir Karolina Meginytė padiskutuos apie tai ar reikia daryti supažindinimo žaidimus svečiams, o taip pat kiek vakarinė programa turėtų trūkti ir ar būtina pateikti antrą karštą patiekalą šventės metu? Antroje Podcast‘o dalyje vedėjai atskleis paslaptį, kas gali paįvairinti vakarą, kad jis taptų dinamiškesnis, kokią staigmeną svečiai galėtų paruošti šventės kaltininkams, kad tai taptų šventės kulminacija. 

Jeigu Jums patinka šis podcast’as, užprenumeruokite jį spausdami šią nuorodą. https://manychat.com/l1/apiesventes  

Raginame aktyviai komentuoti ir siūlyti temas apie kurias norėtumėte daugiau išgirsti. Mes norime, kad tai jums būtų įdomu ir naudinga!
Nepraleiskite naujų podcast’ų ir sekite mus Facebook puslapyje.
Podcast‘o vedėjai: Tomas Kul ir Karolina Meginytė
Garso operatorius: Titas Morkūnas Otus Sound

#TomasKul #Vestuviuplanuotoja #KarolinaMeginyte #DJ #TitasMorkunas #KMvestuves #patarimai #visatiesaapiesventes #podkastas #svente #vestuves #podcast #podcasting #interview #newpodcast #podcastshow