Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2009 gruodžio 22d. 16:11

Cruise‘as norėjo pasipelnyti iš Heatho Ledgerio mirties

Tomas Cruise'as
„Reuters“/„Scanpix“ nuotr. / Tomas Cruise'as
Po Heatho Ledgerio mirties režisierius Terry Gilliamas nusprendė pabaigti „Daktaro Parnaso fantazariumas“ filmą kartu su gerais amžinatilsį aktoriaus draugais Jude‘u Law, Colinu Farrelliu bei Johnny‘iu Deppu. Aktoriai įkūnijo tris skirtingus Ledgerio vaidinto vaidmens amplua. Kadangi jie buvo artimi ne tik Heatho Ledgerio, bet ir jo šeimos bičiuliai, todėl filmas labiau įvardijamas kaip dedikacija šviesiam aktoriaus atminimui nei komercinės sėkmės siekiantis kino projektas.

Tačiau dar prieš nusprendžiant dėl filmo likimo, žurnalui „Total Magazine“ Terry Gilliamas atskleidė, jog pratęsti Heatho Ledgerio pradėto darbo labai troško ir pats Tomas Cruise‘as. Terry Gilliamui šis pastaruoju metu ne aukštumose esantis aktorius neįtiko dėl vienos paprastos priežasties: Tomas Cruise‘as niekada nėra net bendravęs su Heathu Ledgeriu.

„Vienu periodu Tomo karjera besirūpinantys vadybininkai labai aktyviai siūlė savo klientą. Tačiau manęs nedomino žmonės, siekiantys sau naudos iš Heatho mirties. Ieškojau aktorių, pažinojusių ir bendravusių su juo ir už filmavimo aikštelės ribų. Mano idėja buvo išlaikyti šį filmą kuo artimesnį Heathui“, – savo sprendimą paaiškino režisierius.

Nors Terry Gilliamas visuomet teigė esą „Daktaro Parnaso fantazariumas“ nebus vien tik Heatho Ledgerio vedamas filmas, tačiau po jo mirties likusią tuštumą galėjo užpildyti tik jį pažinoję bei mylėję žmonės. Todėl būtų buvę neteisinga leisti Tomui Cruise‘ui, prisidengiant šiuo projektu, užglaistyti paskutiniuosius penkerius metus jį lydėjusias nesėkmes kine.

Filmas „Daktaro Parnaso fantazariumas“ kinuose nuo sausio 8 d.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

15MAX

Atsakingai kuriamas šeimos verslas

Video

00:52
08:18
00:59

Esports namai

Grožio programa 360°

URBAN˙/

Kiekvienas gali