Maža kaina - didelė vertė. Prenumerata vos nuo 1,00 Eur!
Išbandyti
2014 03 14

Filme „Need for speed. Ištroškę greičio“ – pribloškianti išskirtinių superautomobilių ir klasikinių autoikonų armija

Jau rytoj Lietuvos kino teatrus pagaliau pasieks ilgai lauktas veiksmo ir galingų automobilių variklių griausmo kupinas filmas „Need for speed. Ištroškę greičio“. Ši juosta išskirtinė tuo, kad kino kūrėjai skyrė daugybę dėmesio ne tik aktorių, bet ir automobilių, tapusių nepamainoma juostos dalimi, atrankai. Žiūrovai išvys dešimtis unikalių sportinių ir klasikinių transporto priemonių, dalis kurių buvo specialiai surinktos būtent šiam filmui.
Need for speed filmas
Need for speed filmas

Pasak režisieriaus Scotto Waugho, „Need for speed. Ištroškę greičio“ – tai savotiškas manifestas amerikiečių automobilių kultūrai, kurios vienas esminių principų tas, kad automobilis – jo savininko asmenybės tąsa. „Pagrindiniams vaidmenims“ buvo atrinkti klasikiniai aštuntojo dešimtmečio amerikiečių automobiliai ir modernūs, brangūs europietiški superautomobiliai.

„Nesvarbu, ar jums patinka vadinamieji „muscle cars“ (automobiliai su didelės talpos varikliais, gaminti maždaug 1964 –1973 metais JAV, – red. past), ar superautomobiliai, ar tarpiniai jų variantai – šis filmas taps džiaugsmu jūsų akims“, – teigė filmo prodiuseris Patrickas O’Brienas.

Need for speed
Need for speed filmo kadras

Centriniu „Need for speed. Ištroškę greičio“ automobiliu tapo „Mustang“, kurį vairuoja pagrindinis herojus Tobis Maršalas (akt. Aaronas Paulas) su bendrakeleive Džulija (akt. Imogen Poots). Šis 1964-aisiais automechanikų sukurtas meno kūrinys simbolizuoja laisvę, romantiką ir Ameriką. Kompanija „Ford Motors“, sužinojusi, kokią reikšmingą vietą filme gaus „Mustang“ automobilis, nusprendė prisidėti prie juostos kūrimo. Drauge su kūrybine grupe „Ford Motors“ 2013-ųjų „Shelby GT500“ pagrindu  sukūrė filmui ypatingą automobilį. „Need for speed. Ištroškę greičio“ skirtas „Mustang“ korpusas yra platesnis, jo ratai yra net 20 colių, su lengvo lydinio ratlankiais, kad kaskadininkai galėtų lengviau atlikti triukus, o įdėtas V8 variklis leidžia pasiekti net 305 km per valandą greitį. Specialiai buvo pritaikytas ir automobilio interjeras, o futuristiniai šoninio vaizdo veidrodėliai virto kameromis. Iš viso filmavimams buvo surinkti net septyni skirtingi „Mustang“ automobiliai, reikalingi skirtingiems filmavimo momentams – vienas buvo specialiai pritaikytas tam, kad galėtų būti pakabintas ir skraidinamas sraigtasparniu.

Be legendinio „Mustang“ žiūrovai išvys kitus garsius klasikinius amerikietiškus modelius: 1969-ųjų „Ford Gran Torino“, 1968-ųjų „Chevy Camaro“ ir „1966-ųjų Pontiac GTO“. Europietiškų superautomobilių gretose žiūrovai galės pasigrožėti kompiuteriniuose „Need for Speed“ žaidimuose matyta švediška „Koenigsegg Agera R“, „Lamborghini Sesto Elemento“, „Spano GTA“, „Bugatti Veyron“ ir „McLaren P-1“. Taip pat superautomobilių gretas papildė amerikietiškas „Saleen S-7“.

Kadangi tokie automobiliai kainuoja milijonus ir yra laikomi kone meno kūriniais, nenorint sugadinti originalų filmui taip pat buvo specialiai kuriamos kiek pigesnės jų kopijos, specialiai pritaikytos filmavimams.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Reklama
Miškasodyje dalyvavę „Herbalife“ nepriklausomi partneriai pagerino savo pačių rekordą – pasodino daugiau nei 3 tūkst. medžių
Reklama
„Teleloto“ studija virs podiumu
Reklama
Šimtai vyrų kasdien susiduria su erekcijos sutrikimais ar net prostatos vėžio diagnoze – kaip to išvengti?
Reklama
Pirmą kartą per beveik penkiolika metų fiksuotas verslo ginčų augimas – ką tai reiškia verslui?
Užsisakykite 15min naujienlaiškius