Dabar populiaru
Publikuota: 2018 gruodžio 18d. 10:31

Į kino teatrus atkeliauja naujas režisieriaus P.Sorrentino filmas „Silvio“

Kadras iš filmo „Silvio“
Kadras iš filmo „Silvio“

„Silvio Berlusconi yra „itališkumo“ archetipas ir per jį aš galiu papasakoti italų istoriją,“ – sako italų kino režisierius Paolo Sorrentino naujausiame savo filme „Silvio“ pasakodamas apie skandalingąjį politiką, jo santykius su artimaisiais, valdžios troškimą ir nesibaigiančius vakarėlius. Naujas serialo „Jaunasis popiežius“ ir filmų „Jaunystė“ bei „Didis grožis“ režisieriaus kūrinys Lietuvos kino teatrus pasieks sausio 4 d., rašoma pranešime žiniasklaidai.

Milijardierius, žiniasklaidos magnatas ir ilgametis „A. C. Milan“ futbolo klubo savininkas Silvio Berlusconi yra ilgiausiai po karo ministro pirmininko pareigas ėjęs politikas, 2011 metais dėl sukeltos krizės atstatydintas iš pareigų. S.Berlusconi žinomas dėl savo potraukio gražioms moterims ir „bunga bunga“ vakarėlių savo vilose.

Visgi, filmas „Silvio“– ne apie politiką, nors ir vaizduoja 2006–2010 metų periodą, tarp S. Berslusconi antrosios ir trečiosios premjero kadencijos. Didelių ambicijų ir prabangių orgijų fone, S. Berlusconi vaizduojamas kaip sudėtinga asmenybė, ypač stebint jo ir antrosios žmonos Veronicos Lario santuokos griūtį.

„Silvio“ yra nei už, nei prieš Berlusconi,“ – sako režisierius. „Tai švelnus žvilgsnis į seno žmogaus silpnybes.“

S. Berlusconi filme vaidina ilgametis P. Sorrentino bendrakeleivis Toni Servillo, kartu su režisieriumi dirbęs „Oskarą“ pelniusiame filme „Didis grožis“. Toronto kino festivalyje duodamas interviu „Variety“ žurnalui, aktorius kalbėjo apie „Silvio“ norimą perteikti atmosferą: „Malonumo aspektas turi labai stiprią simbolinę prasmę filme. Tiek šiame filme, tiek gyvenime, Berlusconi į politikos pasaulį atvedė reginį, artimą pramogų pasauliui. Tam tikra prasme žmonės rinkosi ne kandidatą, o buvo suvilioti jo apgaulės meistrystės.“

Ambicijomis ir vakarėliais pulsuojančio naujausio P. Sorrentino filmo „Silvio“ išankstinė premjera – jau šį ketvirtadienį, gruodžio 20 d. „Forum Cinemas Vingis“. Lietuvos kino teatrus filmas pasieks iškart po Naujųjų metų, sausio 4 d.

VIDEO: Filmo „Silvio“ anonsas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas