Dabar populiaru
Publikuota: 2012 liepos 26d. 14:59

Komikas Adamas Sandleris grįžta į kino teatrus filme „Pakvaišęs tėtis“

Filmas „Pakvaišęs tėtis“
„ACME Film“ archyvo nuotr. / Filmas „Pakvaišęs tėtis“

Iš koto verčiančių komedijų gerbėjai turėtų suklusti – į Lietuvos kino teatrus atkeliauja iki ašarų juokingas filmas „Pakvaišęs tėtis“, kurį publika išvysti galės jau nuo rugpjūčio 3 dienos. Garsusis komikas Adamas Sandleris privers žiūrovus leipti juokais žvelgiant į neįtikėtiną, nepadorią ir beprotiškai linksmą istoriją iš šeimos gyvenimo.

Kodėl niekaip nesenstančiam A.Sandleriui buvo smagu vaidinti komedijoje „Pakvaišęs tėtis“? Kaip Collider.com sakė pats aktorius, jam patiko ypač juokingas scenarijus. „Man buvo labai smagu, kad filme galėjau kalbėti taip, kaip kalbuosi tik pats su savimi vonios kambaryje. Prisiminiau, kad paauglystėje labai daug keikdavausi ir tai nepatiko mano tėvams. Kita vertus, jiems nepatiko viskas, ką dariau. Smagu buvo grįžti į tą protesto būseną ir tuo pačiu vaidinti tėtį“,  – juokėsi jis.

Filme pasakojama apie nepadoriai jauno berniuko meilę su vyresne moterimi. A.Sandleris pasakojo, kad jis pats visuomet jautęsis patogiai su vyresnėmis moterimis. „Jos atrodo mielos ir man visada patikdavo. Tai – moterys su patirtimi, jos yra mačiusios didžiulę vyrų pasididžiavimų įvairovę“, – filmui būdingu tonu juokavo aktorius.

Kaip rašė „The Hollywood Reporter“ apžvalgininkas Justinas Lowe, filmas „Pakvaišęs tėtis“ patiks A.Sandlerio braižą mėgstantiems komedijos mėgėjams. „Juostoje netrūksta grubaus humoro, išskirtinių herojų ir netikėtų situacijų. Žinoma, vėliau sudygsta ir šiek tiek jausmingumo. Filme šeima patiria daugybę išgyvenimų, dalis kurių išties labai juokingi“, – nurodė kino kritikas.

Režisieriaus Seano Anderso režisuoto filmo „Pakvaišęs tėtis“ istorija prasideda 1984-aisiais, kai 12-metis Donis permiega su savo dešimt metų vyresne mokytoja. Ši patenka į kalėjimą už nepilnamečio tvirkinimą, bet paaiškėja, kad moteris dar ir spėjo pastoti. Donis tampa nepilnamečiu tėvu ir yra priverstas rūpintis sūnumi iki jam sukaks 18-a.

2012-aisiais Donio santykiai su ūgtelėjusiu sūnumi nutrūkę, o pats jis nesiliauja gerti alaus ir lankytis striptizo klube, prašvilpdamas paskutinius likusius pinigus. Kai pasitaiko proga užsidirbti iš emociškai prarasto ir pavardę pasikeitusio sūnaus, kuris ruošiasi vesti mylimąją, Donis nedvejodamas imasi beprotiško ir juokingo praturtėjimo plano.

Šmaikšti istorija, kaip pagiringas ir prasiskolinęs tėtis tuoktis pasiryžusio sūnaus ieškojo – Lietuvos kinuose nuo rugpjūčio 3 dienos.

Temos: 1 Tėtis

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Sergu atsakingai

Sergu atsakingai
Sergu atsakingai

Esports namai

URBAN˙/