Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2022 01 18, 20:43

Lietuvoje mažai aptariamas serialas „Palikimas“: ar tikrai tai naujieji „Sostų karai“?

Pasibaigus „Sostų karams“ (angl. Game of Thrones) didžiausiu ir labiausiai reklamuojamu „HBO“ serialu tapo „Palikimas“ (šis pavadinimas nėra itin tikslus ir paprastai jis vadinamas originaliu „Succession“). Nors Lietuvoje aptariamas nedažnai, sekasi jam kuo puikiausiai: „Palikimas“ ką tik antrą sezoną iš eilės laimėjo geriausio dramos serialo „Auksinį gaublį“, geriausia drama jį pripažino ir „Emmy“, o IMDB žiūrovai jam skyrė 59-tą vietą tarp geriausių visų laikų serialų. Ar tikrai jis vertas dėmesio?
Brian Cox, Jeremy Strong ir Hiam Abbass „Palikime“ Tik prenumeratoriams Recenzija
Brian Cox, Jeremy Strong ir Hiam Abbass „Palikime“ / Vida Press nuotr.

Trumpas atsakymas – taip. Ilgesnis – taip, jei mėgote „Sostų karus“, „Brėkštantį blogį“ (angl. Breaking Bad) ar „Kortų namelį“ (angl. House of Cards), „Palikimas“ yra vertas kiekvieno laimėto prizo ir visų vakarų, per kuriuos rysit jį be jokio saiko. O neseniai rodyti baigtas trečiasis sezonas ne vienu aspektu yra dar geresnis už pirmuosius du.

„Palikimas“ pasakoja apie milijardinę žiniasklaidos įmonę bei jai vadovaujančią šeimą, kuri tarpusavyje pešasi dėl sosto, tai yra kompanijos vadovo pareigų. Dabartinis generalinis direktorius ir įmonės įkūrėjas yra Loganas Rojus (akt. Brian Cox) – reto šlykštumo senis, paaukosiantis dėl pergalės bet ką.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą