Dabar populiaru
Publikuota: 2013 balandžio 3d. 12:22

„Transo būsenos“ filmavimo aikštelėje – kankinimai ir prievolė vaikščioti nuogai

Filmas „Transo būsena“
Kadras iš filmo / Filmas „Transo būsena“

Vaidmuo įtempto siužeto trileryje „Transo būsena“ aktoriui Jamesui McAvoy tapo rimtu iššūkiu. Juostos filmavimo aikštelėje savo kailiu išbandęs žiaurius kankinimus, aktorius po patirtų išgyvenimų negalėjo atsigauti dar kelias dienas.

Škotų kilmės kino žvaigždė kartu su kolegomis Rosario Dawson ir Vincetu Casseliu atlieka pagrindinius vaidmenis naujame „Oskaro“ laureato režisieriaus Danny'io Boyle filme „Transo būsena“ („Trance“, 2013).

Nors filmuojantis ankstesniuose filmuose J. McAvoy teko dalyvauti ir nuožmiose muštynėse, ir kruvinuose susišaudymuose, pasak aktoriaus, šįkart pirmą kartą karjeroje po suvaidintos kankinimų scenos jis jautėsi itin prislėgtas.

„Kankinimų scena filme mane išties paveikė. Dažniausiai aš visiškai atsiriboju nuo savo personažų išgyvenimų, man netgi patinka būti ištepliotam dirbtiniu krauju ar kai grimo meistrai mano veidą „išpuošia“ randais, tačiau šįkart viskas buvo kitaip, – pasakojo J. McAvoy. – Slogios nuotaikos manęs nepaliko net kelias dienas po šios scenos filmavimo.“

Kokius siaubingus kankinimus teko patirti jam ir jo vaidinam personažui aktorius neatskleidžia, kad nesugadintų netikėtumo įspūdžio filmo žiūrovams. Tačiau J. McAvoy ne vienintelis aktorius, kuriam „Transo būsena“ filmavimo aikštelė tapo iššūkiu.

VIDEO: Filmo "Transo būsena" anonsas

Išbandymai joje laukė ir aktorės Rosario Dawson. 33 metų aktorė iki šiol su didžiausiu jauduliu prisimena scenas, kuriose jai teko filmuotis visiškai nuogai.

„Baisiausia akimirka buvo, kai visiškai nuoga turėjau vaikščioti prieš daugybę filmavimo kamerų ir komandos narių. Galvoje vis sukosi kvailiausios mintys, pavyzdžiui, ar turėčiau judėti lėčiau ar greičiau, arba, ar eidama turėčiau labiau linguoti klubais. Siaubingai jaudinausi – juk nėra natūralu visiškai nuogai vaikštinėti prieš minią žmonių, – dabar jau su šypsena veide įspūdžius iš filmavimo aikštelės prisimena aktorė. – Žinoma, visi stengėsi būti labai malonūs, o J. McAvoy filmavęsis toje pačioje scenoje, užuot žiūrėjęs man į krūtis, žvilgsnį netgi nusukdavo į mano pečius arba į sieną už manęs.“

Išbandymų aktoriams nepagailėjusi juosta „Transo būsena“ pasakoja intriguojančią vertingo meno kūrinio paieškos istoriją. Paslapčių, aistros ir pavojų kupinas trileris Lietuvos kino teatrus pasieks jau balandžio 19 d.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:19
00:58
01:38

Dabar tu gali