Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2018 birželio 5d. 14:55

Gyvenimo provokatoriumi vadinamas Alexas Monaco apie naują knygą: „Kvepalų reikia ne tik kūnui, bet ir sielai“

Knyga „Sielos drabužiai“
Knygos viršelis / Knyga „Sielos drabužiai“

​​​​​​​Sakoma, kad žmogus gimsta kaip baltas popieriaus lapas, todėl jo elgesys – ugdymo ir auklėjimo rezultatas. Tačiau būna, jog ir suaugę žmonės, nepriklausomai nuo savo pastangų, atsiduria tokiose situacijose, kurių metu atsiskleidžia jų vaikiškos patirtys, išmokti neteisingi elgesio modeliai ar nepasitikėjimas savimi. Gyvenimo provokatoriumi vadinamas rašytojas ir gyvenimo tikslų koučeris Alexas Monaco naujoje leidyklos „Alma littera“ išleistoje knygoje „Sielos drabužiai“ ragina nusimesti nepasitikėjimą kuriančias abejones ir įpročius, kurie trukdo laimingam gyvenimui.

„Stiprus žmogus yra tas, kuris padeda kitiems išbristi iš problemų. Ir jei yra manančių, kad žmonių negalima pakeisti – jie klysta, tokie žmonės tiesiog dar nerado juos įkvepiančio žmogaus“, – teigia daugiau nei 100 tūkstančių sekėjų socialiniuose tinkluose turintis ir didelio pripažinimo sulaukusio bestselerio „Laimingi šunsnukiai“ autorius Alexas Monaco.

Gyvenimo provokatorius, kuris save ir savo gerbėjus kasdieną įkvepia kelti vis aukštesnius gyvenimo tikslus, atskleidžia, kad tik jų įkvėptas pasiryžo parašyti antrąją knygą, kuri, pasak jo, dar gilesnė bei atviresnė.

„Knygoje sutiksite išmintingą ir kilnų mokytoją Darių, jo priešingybę milijonierių Viktorą, kuriam rūpi tik garbė, o jo žmonai – tik grožis bei pagrindinį herojų Alexą, kuris, patirdamas daugybę išgyvenimų, vis ieško atsakymų į sau keliamus klausimus. Įtempto siužeto veiksmas rutuliojasi Lietuvoje, Monake, Prancūzijoje ir Italijoje – ir tai nėra išgalvota istorija“, – siužeto vingius atskleidžia A.Monaco.

Autorius prisipažįsta norėjęs sukurti ne tik intriguojančio siužeto romaną, bet ir pačią nuoširdžiausią kada nors parašytą knygą. Tačiau knygoje nevengiama ir paslapčių, metaforų bei klausimų, į kuriuos turės atsakyti patys skaitytojai. Vis tik svarbiausiu žmogaus projektu A.Monaco vadina ne knygas, o jo paties gyvenimą.

„Pirmoji mano knyga buvo tarsi skanus kokteilis, tačiau naujoji – ilgai išlaikytas, gurmaniškas ir prabangus vynas, kurio skonį įvertins net ir profesionalai. „Sielos drabužiai“ yra daugiasluoksnis romanas, kurį galima skaityti įvairiomis progomis. Vieniems jis taps įrankiu geram laiko praleidimui, o kiti jame atras daugybę gyvenimą keičiančių patarimų“, – sako A.Monaco.

Būsimiems skaitytojams gyvenimo tikslų koučeris linki į savo gyvenimą, tikslus ir svajones pažvelgti rimčiau, skirti jiems tiek pat darbo ir pastangų, kaip ir kuriant didžiulę korporaciją.

„Vieni tapo paveikslus, kiti kuria dainas, o treti įmones, bet protingiausia iš pradžių sukurti save. Vaikystėje mes visi pasitikėjome savimi, tačiau vėliau išmokome neteisingų elgesio šablonų – išmokome nepasitikėti, todėl dabar turime išsikelti naujus tikslus ir siekti gyvenimo pilnatvės“, įsitikinęs autorius.

A.Monaco – prieš keletą metų išleistos ir bestseleriu tapusios knygos „Laimingi šunsnukiai“ autorius ir verslininkas, dažnai vadinamas tiesiog gyvenimo provokatoriumi.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Talentingi vaikai

Video

14:25
01:45
13:34

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/