Dabar populiaru
Publikuota: 2018 balandžio 18d. 15:08

Lietuvė iliustratorė Rasa Jančiauskaitė Jungtiniuose Arabų Emyratuose pelnė prestižinį apdovanojimą

Rasa Jančiauskaitė
Nuotr iš „Facebook“ / Rasa Jančiauskaitė

Iliustratorė Rasa Jančiauskaitė už savo knygą „Summa“ pelnė prestižinį apdovanojimą Jungtiniuose Arabų Emyratuose vykstančio literatūros festivalio „Sharjah Children's Reading Festival“ metu.

Iliustruotoja, Vilniaus technologijų ir dizaino kolegijos lektorė Rasa Jančiauskaitė apie tai, kad gavo svarbiausią apdovanojimą šiame renginyje už savo darbą „Summa“, pranešė „Facebook“ paskyroje: „Mano iliustracijos iš knygos „Summa“ laimėjo 1-ąją vietą „Sharjah Exhibition for Children's Book Illustration“!

Knygoje „Summa“ pasakojama apie suvienodėjusią visuomenę ir polinkį vartoti bei asmeninio vientisumo stoką.

Į šį apdovanojimą galėjo pretenduoti iliustratoriai iš viso pasaulio, pirmosios vietos nugalėtojui atiteko 8 000 JAV dolerių prizas, antrosios ir trečiosios – atitinkamai 6 000 ir 4 000 JAV dolerių.

VIDEO: „Summa“

Ši knygoms vaikams skirta paroda trunka 11 dienų, ji pritraukia dalyvius iš viso pasaulio. Šių metų renginio tema yra „Your Future … Just a Book Away“, jame vyks 2 600 kultūros renginių, savo leidinius pristato 134 leidėjai iš 18 valstybių, dalyvauja 286 autoriai iš 12 šalies.

Tai ne pirmas šios autorės gautas apdovanojimas - Lenkijos iliustruotų knygų konkurse „Clairvoyants“ ji pelnė pagrindinį prizą – knygos leidybą.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Aplinka produktyvumui

Esports namai

URBAN˙/