Dabar populiaru
Publikuota: 2016 balandžio 20d. 10:58

Naujas „Merginos su drakono tatuiruote“ tęsinys bus visiškai kitokio stiliaus

Filmas „Mergina su drakono tatuiruote“
Kadras iš filmo / Filmas „Mergina su drakono tatuiruote“

Stiego Larssono „Tūkstantmečio“ trilogija sulauks dar vieno tęsinio. Davidas Lagercrantzas, kuris jau parašė garsiosios 2004 metais mirusio Stiego Larssono trilogijos tęsinį, paskelbė apie penktąją knygą šioje serijoje, skelbia telegraph.co.uk.

Jis taip pat informavo, kad penktoji knyga bus parašyta kitokiu stiliumi – primins Raymondo Chandlerio kūrinius ar net to paties D.Lagercrantzo parašytą Zlatano Ibrahimovičiaus biografiją.

S.Larssonas mirė 2004 metais, parašęs tik tris knygas, iš kurių garsiausia buvo pirmoji trilogijos dalis „Mergina su drakono tatuiruote“.

Autorius sako, kad knyga bus mažiau „techniška“, bus tiesmukiškesnio pasakojimo stiliaus.

Pratęsti šią seriją buvo patikėta D.Lagercrantzui, kuris išleido knygą „The Girl in the Spider's Web“.

Nauja knyga pasirodys 2017 metų pradžioje ir bus išleista 56 šalyse. Autorius sako, kad knyga bus mažiau „techniška“, bus tiesmukiškesnio pasakojimo stiliaus ir primins amerikiečių noir žanro klasiko Raymondo Chandlerio kūrinius. Rašytojas sakė, kad rašyti tokiu stiliumi pasirodė sudėtingiau nei galvojo iš pradžių. Jis sakė, kad labai svarbu sukurti tinkamą pasakojimo ritmą.

Nors nemažai S.Larssono kūrybos mėgėjų džiaugiasi, kad serija yra pratęsta, yra ir nemažai kritikuojančių šią idėją. Ilgametė S.Larssono partnerė Eva Gabrielsson, kuri neteko teisių į autoriaus paveldėjimą, nes jie nebuvo vedę, smarkiai kritikuoja šią idėją. Jos pažįstami minėjo žurnalistams, kad knygų tęsinius ji vadino savotiška „kapo išniekinimo“ forma.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

02:14
08:43

Metas rinktis

Atradimai virtuvėje

Video

00:22
21:30
01:14

Esports namai

URBAN˙/