Dabar populiaru
Publikuota: 2012 sausio 6d. 14:12

Alternatyvios muzikos gerbėjai kviečiami siūlyti nominantus apdovanojimams T.Ė.T.Ė.

Vilius Alesius
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / Vilius Alesius

Vasario 25 d. menų fabrike „Loftas“ įvyks alternatyviosios muzikos apdovanojimai T.Ė.T.Ė. 2011. Apie ketinimą surengti šią fiestą dar gruodžio viduryje pranešė „Skamp“ grupės narys Vilius Alesius.

V.Alesiui talkinti rengiant T.Ė.T.Ė. apdovanojimus pasiryžo muzikos agentūra „BonusFx“, kuriai vadovauja Jonas Ščevinskas. Be to, apdovanojimų iniciatoriai teigia esantys atviri idėjoms, tad visus, turinčius įdomių minčių ir noro, kviečia prisidėti prie renginio organizavimo.

Pagrindinis T.Ė.T.Ė. apdovanojimų tikslas – pagerbti ir įvertinti alternatyviosios muzikos scenos grupes bei atlikėjus. Apdovanojimai aprėpia įvairių žanrų ir stilių nekomercinę muziką. Organizatoriai jau išrinko net 17 nominacijų, kuriose bus apdovanoti savo srities geriausieji:

1. Metų debiutas

2. Metų albumas

3. Metų muzikinis vaizdas

4. Metų metalo grupė ar atlikėjas (stiliai: metal/hard rock)

5. Metų pankroko grupė ar atlikėjas (stiliai: punk/hardcore/ska)

6. Metų gotikos grupė ar atlikėjas (stiliai: gothic/dark wave)

7. Metų roko grupė ar atlikėjas (stiliai: alternative/rock/indie)

8. Metų fanko grupė ar atlikėjas (stiliai: funk/acid jazz/reggae)

9. Metų etno grupė ar atlikėjas (stiliai: folk/neofolk/world/roots)

10. Metų eksperimentinės muzikos grupė ar atlikėjas (stiliai: ambient/industrial)

11. Metų elektronikos grupė ar atlikėjas (stiliai: dance/electronic)

12. Metų hiphopo grupė ar atlikėjas (stilius: hip-hop)

Taip pat bus išrinkti ir geriausi metų būgnininkas, gitaristas, bosistas bei geriausių vyriško ir moteriško vokalų savininkai.

Siūlyti nominantus į įvairias kategorijas bus kviečiami ne tik muzikos leidybos ar prodiuserinių įmonių, muzikos žiniasklaidos (internetinių portalų, radijo laidų, periodinių leidinių) atstovai, tačiau ir visi alternatyviosios muzikos klausytojai – kiekvienas norintis gali siūlyti savo nominantus. Pasiūlymus siųskite į info@tetesapdovanojimai.lt. Anketą galite rasti čia.

T.Ė.T.Ė apdovanojimai bus išskirtiniai ir tuo, kad kiekvienoje nominacijoje geriausius rinks būtent to stiliaus specialistai, pagarbą užsitarnavę muzikantai ar kiti alternatyvios scenos veikėjai. Taigi, roko muzikos geriausius rinks būtent roko grandai, hiphopo meistrai spręs, kam turi atitekti geriausios hiphopo grupės laurai ir t.t. Be to, klausytojai ir gerbėjai taip pat turės galimybę išsakyti savo nuomonę bei taip lemti apdovanojimų laimėtojus.
Platesnė informacija apie alternatyvios muzikos apdovanojimus T.Ė.T.Ė., tikslios nominantų siūlymo ir balsavimo taisyklės yra pateikiamos socialinio tinklo „Facebook“ puslapyje „T.Ė.T.Ė. apdovanojimai“.

Organizatoriai yra tvirtai įsitikinę, kad alternatyviosios muzikos scena jau seniai nusipelnė daugiau dėmesio ir žada surengti išties įspūdingą gyvos muzikos šou. Kol kas T.Ė.T.Ė. apdovanojimų metu koncertuosiančių grupių pavadinimų jie atskleisti neskuba, tačiau išduoda, kad itin daug dėmesio bus skirta ne tik garso kokybei, bet ir vizualinei renginio daliai, tad jis turėtų būti tikrai įsimintinas.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Ypatingos

09:00
07:59

Esports namai

URBAN˙/

Metas ruošti automobilį