Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota 2011 11 08, 18:08

manoMUZIKA.lt: išgirskite dvi dar negirdėtas grupės R.E.M. dainas

Rugsėjo mėnesį apie išsiskyrimą pranešusi Amerikos grupė R.E.M. kitą savaitę išleis paskutinį, visų laikų geriausių dainų albumą „Part Lies, Part Heart, Part Truth, Part Garbage: 1982-2011“.
Iširusios grupės R.E.M. vokalistas Michaelas Stipe'as
Iširusios grupės R.E.M. vokalistas Michaelas Stipe'as / „Scanpix“ nuotr.

Be žinomų ir visame pasaulyje atpažįstamų grupės hitų, albume yra ir trys dar anksčiau niekur neišleistos dainos. Prieš tris savaites jau buvo galima išgirsti kūrinį „We All Go Back To Where We Belong“, o dabar galite pasiklausyti dar du niekada negirdėtus kūrinius „A Month Of Saturdays“ ir „Hallelujah“, kurie buvo įrašyti tik šią vasarą.

Portalas „NPR Music“ suteikia galimybe susipažinti su visu paskutiniu R.E.M. rinkiniu. Tačiau 40 dainų, sutalpintų į dvigubą albumą transliuojamos internete kaip du diskai, o ne atskiros dainos. Todėl norint išgirsti naujus kūrinius reikės šiek tiek paplušėti. „A Month Of Saturdays“ rasite antrajame diske ties 1:06:38, tame pačiame diske ties 1:11:52 išgirsite ir „Hallelujah”.

Viso albumo perklausą rasite paspaudę čia.

Tai dar ne viskas apie R.E.M. Prieš savaitę grupė paskelbė ir vaizdo klipą dainai „We All Go Back To Where We Belong“. Tiksliau, kaip pranešė patys R.E.M. – du trumpus filmukus. Tam pačiam kūriniui buvo nufilmuoti du beveik identiški klipai su dviem garsiais JAV aktoriais. Vienoje video versijoje išvysime kino žvaigždę Kirsten Dunst, kitoje garsus poetas, performansų atlikėjas bei visuomenės aktyvistas Johnas Griono.

Abu „trumpus filmukus“ galite pamatyti paspaudę čia.  

Muzikos portalas manoMUZIKA.lt primena, kad grupė R.E.M. apie savo išsiskyrimą pranešė šių metų rugsėjo 21 dieną. Viena labiausiai gerbiamų JAV roko grupių per trisdešimt vienerius gyvavimo metus išleido 15 albumų, pelnė galybę prestižinių apdovanojimų ir apkeliavo visą pasaulį. Paskutinis grupės studijinis diskas „Collapse Into Now” dienos šviesą išvydo šių metų kovą.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

manoMUZIKA.lt

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą