Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 rugsėjo 8d. 10:53

Muzikos klubas „Tamsta“ skelbia 17-ąjį renginių sezoną

Saulės Kliošas
Vytauto Dranginio nuotr. / Saulės Kliošas
Rugsėjo 16 dieną duris ir vėl atveria muzikos klubas „Tamsta“. „Mažais žingsneliais grįžtame į Jūsų širdis“, – sako klubo kolektyvas, kasmet ruošiantis išskirtinę renginių programą. Beje, šiemet kone istorinis muzikos klubas švenčia 17-ąjį sezoną, rašoma pranešime spaudai.

TAIP PAT SKAITYKITE: 30+ rudens sezono renginių, kuriuose verta apsilankyti

Juo klubo kolektyvas žada sudominti ne tik muzikos, bet ir humoro bei teatro gerbėjus. Rugsėjo 16 d., ketvirtadienį „Tamstoje“ vyks „Humoro Klubas – atviras mikrofonas“. Čia komikų kelią pradėjo daugybė dabar jau žinomų vardų, tad išbandyti savo jėgas, padedant vakaro organizatoriui, komikui Pauliui Ambrazevičiui, kviečiami visi drąsūs naujokai.

Rugsėjo 18 d. klube svečiuosis grupė „Saulės Kliošas“, kuriems „Tamstos“ scena jau senokai yra tapusi antraisiais namais. Dar vienas kolektyvas, kasmet pasirodantis muzikos klube – 35 metus gyvuojanti ir muzikuojanti grupė „Poliarizuoti stiklai“. Jie ant scenos lips rugsėjo 24 d., penktadienį.

Rudenį lyriškai pasitikti rugsėjo 25 d. pakvies Bardai.lt renginys „Žemės ir Pavasariai”. Tai – dienos trukmės vyksmas, apimantis jaunimo dainuojamosios poezijos konkursą ir vakaro koncertą, kuriame pasirodys ir bus apdovanoti ne tik konkurso laureatai, bet ir didesnę sceninę patirtį turintys dainų autoriai ir atlikėjai.

Jungtiniame vakaro koncerte pasirodys Gediminas Storpirštis, Darius Žvirblis, Gytis Ambrazevičius ir Paulius Vaicekauskas, Giedrius Arbačiauskas, Jonas Baltokas ir grupė JieDu. Antroje koncerto dalyje savo (ir ne savo) kūrybos dainomis dalintis bus kviečiami visi norintys.

Spalį pasitikti pagal lotyniškus ritmus pakvies spalvingiausia miesto grupė „Los Secretos de Pablo“. Pietietiškos muzikos lobynais jie dalinsis spalio 1 d., penktadienį. Beje, nuo spalio mėnesio klubo scenoje svečiuosis ir teatras.

Kamerines – klubines savo spektaklių versijas pristatys „Žiūrovų teatras“. Prieš metus kartu su „Žiūrovų teatro“ kūrybos vadovu Baliu Latėnu gimusi mintis organizuoti teatro vakarus sulaukė žiūrovų susidomėjimo, tad šiemet aktoriai ir vėl nusprendė leistis į kitokią teatro patirtį kartu su publika.

Per vasarą išsiilgtų klausytojų muzikos klubas „Tamsta“ lauks kitą ketvirtadienį, rugsėjo 16 d., o renginio duris atvers 19 val. Dalyvauti renginyje galės tik Galimybių pasą turintys žiūrovai.

TAIP PAT SKAITYKITE: 30+ rudens sezono renginių, kuriuose verta apsilankyti

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

„Pranešimas spaudai“ – tai naujienų agentūrų, juridinių ir fizinių asmenų sukurti bei platinami pranešimai apie paslaugų, gaminių, įmonių ar įstaigų naujienas ir pan. Spręsdama dėl turinio publikavimo UAB „15min“ atsižvelgia į informacijos aktualumą, naudą visuomenei, viešąjį interesą. Už šio turinio skelbimą UAB „15min“ nėra atlyginama. Redakcija turi teisę pranešimus redaguoti, trumpinti, papildyti, šalinti tekste esančias nuorodas ir pavadinimus.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

SEB verslo augimo programa

01:37:23

Video

00:29
21:57
01:27:07

15min metų knygų rinkimai

Naujas testas

Esports namai

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

Tik prenumeratoriams
Tik prenumeratoriams