Dabar populiaru
Publikuota: 2018 birželio 14d. 14:10

Kultūros nakties proga paskutinė galimybė pamatyti ir išgirsti parodą „Kolekcionuojant Hitus“

Architektūra „IMPLMNT architects“
Norberto Tukaj nuotr. / Architektūra „IMPLMNT architects“

Birželio 15 d. nuo 17 iki 23 val. Nacionalinėje dailės galerijoje vyks „Kultūros nakties” renginiai: ekskursijos, eksperimentinis muzikos performansas bei laboratorija su „Emilia Milieu“, Andrea Crespo filmo „Parapagus“ iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos peržiūra ir paskutinė galimybė pamatyti ir išgirsti parodą „Kolekcionuojant Hitus. Kūriniai ir garso takeliai iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos“.

Parodoje siūloma pažvelgti į „Lewben Art Foundation“ kolekcijos kūrinius ir jiems įvairių Lietuvos muzikantų, muzikos grupių bei garso menininkų sukurtus garso takelius, mąstant apie populiarumo reiškinį kultūros lauke. Parodoje „Kolekcionuojant Hitus“ nepateikiami atsakymai, nesprendžiamos problemos ir nedaromos išvados. Čia klausiama, keliamos hipotezės, pastebimos bei apmąstomos populiarumo reiškinio mene situacijos ir reikšmės.

Kultūros nakties renginių NDG programa:

18 val. NDG gido ekskursija po parodą.

19 val. Kuratorių ekskursija po parodą.

20 val. Eksperimentinis muzikos performansas ir laboratorija su „Emilia Milieu“. „Emilia Milieu“ yra eksperimentinės muzikos grupė dirbanti su aplinkos ir joje esančių objektų įsivaizduojamais garsais. Renginio metu bus galima ne tik stebėti grupės pasirodymą, bet ir sudalyvauti jo kūrime.

21 val. Andrea Crespo filmo „Parapagus“ iš „Lewben Art Foundation“ kolekcijos peržiūra. „Parapagus“ – tai parengiamasis filmo maketas, paremtas menininko kūriniais iš parodos „Sujungti visam gyvenimui“. Tai paminklas menininko praeičiai. Čia paliekama erdvės pamąstymams apie ydingą kūno vaizdavimą ir tapatybės formavimąsi XXI a. medijomis perpildytoje aplinkoje.

Ekskursijos nemokamos, tačiau dalyvių skaičius ribotas, būtina registracija el. paštu: edukacija@ndg.lt arba tel.: (8 5) 2195961.

Parodoje pristatomų garso takelių autoriai: Rokas Beliukevičius, Arturas Bumšteinas, „Freaks on Floor“, Vytautas V.Jurgutis, Giedrė Kilčiauskienė, Žygimantas Kudirka-Mesijus ir Adas Gecevičius („Vilniaus energija“), Andrius Mamontovas, Migloko, „Solo Ansamblis“, „Sheep Got Waxed“, „Without Letters“

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Video

01:19
00:58
01:38

Dabar tu gali