Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2021 balandžio 20d. 16:29

Kviečiame dalyvauti edukaciniame nuotykyje „Neatpažintas neskraidantis objektas arba nežinomybės nelaboratorija“

NNOAN dirbtuvės
Partnerio nuotr. / NNOAN dirbtuvės
Tiesioginės transliacijos iš Vilniaus Jaunimo teatro metu dalyvius balandžio 24, 25 d. kviečiame dalyvauti nuotykyje: drauge su režisiere Saule Norkute ir scenografe Šarūne Pečiukonyte tapti nežinomybės laboratorijos tyrėjais (nuotoliniu būdu – zoom interneto platformoje).

Dalyvių tyrimo objektas — tai didelė keista pilka dėžė, netikėtai atsidūrusi teatre. Edukacinio užsiėmimo metu pasitelkę įvairius įvietinto teatro kūrimo principus mėginsime ieškoti atsakymų į klausimus: kas šią dėžę teatre paliko? Koks turinys joje slepiasi? Kokius naujus metodus turime išrasti nežinomybei tyrinėti? Kokios istorijos gimsta jungiant iš pažiūros atsietas dalis, ir t.t. Ką susitikimas su nežinomybe atskleidžia mums apie mus pačius?

Nukreipę žvilgsnį į šį nežinomą objektą ir jame besislepiantį turinį, dalyviai po truputį įgis įrankių ir sužinos naujų būdų, kaip tyrinėti nežinomybę savyje bei artimoje aplinkoje. Drauge su menininkėmis mes iššūkį vaizduotei ir pabandys nežinomybei suteikti ne baisaus, griaunančio ir nesuprantamo monstro/jausmo formą, o pasižiūrėti į ją kaip į atvirą galimybę, kuri kviečia tirti, kurti ir augti.

Režisierė Saulė Norkutė ir scenografė Šarūnė Pečiukonytė 2020 m. drauge su Lietuvos mokyklų penktų – septintų klasių moksleiviais ir jų mokytojais surengė edukacinį projektą „Susitikimas nežinomoje teritorijoje“ (dalinai finansuotą Lietuvos kultūros tarybos ltkt.lt), jo metu visa komanda domėjosi, kaip mes kalbame apie nežinomybę ir kokiomis saugiomis priemonėmis ją galima tyrinėti. Vienas pagrindinių šio projekto veikėjų – vaizduotė. Komanda domėjosi ir mokėsi kūrybingai tyrinėti nežinomus dalykus, naudotis nuotolinėmis galimybėmis, lavinti vaizduotę.

Šį edukacinį užsiėmimą menininkės parengė pagal „Susitikimo nežinomoje teritorijoje“ metu drauge su moksleiviais ir mokytojais sukauptą patirtį.

Balandžio 24 d., šeštadienį, 15 val. kviečiami dalyvauti 9 – 11 metų vaikai, balandžio 25 d., sekmadienį, 12 val. – 12 – 14 metų vaikai ir jaunuoliai.

Užsiėmimo trukmė: nuo 45 iki 60 min

Grupė: iki 20 asm. (arba klasė su mokytoja/u)

Amžius: užsiėmimas skirtas 9–14 metų vaikams ir jaunuoliams

Data: balandžio 24 d. 15.00 val. (9 – 11 metų vaikai), balandžio 25 d. 12 val. (12 – 14 m. vaikai ir jaunuoliai)

Vieta: zoom interneto platforma

SVARBU! Norinčius prašom būtinai užpildyti registracijos formą – ji paprasta:

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSfpX_JJhtVu-5KdqLnNrsns0tlAsMGQzXkIqwkP5-_VRBr3Pg/viewform

Prisijungimą į renginį zoom platformoje gausite savo nurodytu el. pašto adresu.

Projektą dalinai finansuoja Lietuvos kultūros taryba ltkt.lt

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Partnerio turinys

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Metas rinktis

Mėgaukis šiandien

Rūpintis aplinka – paprasta

Video

21:34
03:06
00:15

Esports namai

Sveikos ir gražios kojos

URBAN˙/