Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 12d. 23:31

Netektis: nuo koronaviruso mirė „Ąžuoliuko“ choro legenda Rimas Karalis

Laidotuvių žvakės
123rf.com nuotr. / Laidotuvių žvakės

„Šiandien dėl koronaviruso ligos netekome vieno seniausių ąžuoliukų – Rimo Karalio“, – skelbiama choro „Ąžuoliukas“ feisbuko paskyroje. Chore jis dainavo nuo pat pirmosios repeticijos 1959 m., o pastaraisiais metais buvo aktyvus „Ąžuolų klubo“ choro dainininkas.

„Senoji dainininkų karta jį atsimins pirmiausia kaip linksmą bičiulį ir nepamainomą tenorą. Karaliai – choro legenda: kartu dainavo du Rimo broliai, du sūnūs, anūkas.

Rimo netektis Ąžuoliukui yra labai neordinari. Jis – vienas pirmųjų ąžuoliukų. Jis dirbo Ąžuoliuke kaip mokytojas. Jo rankomis perrašytos ne vienerios natos, iš kurių dainavo Ąžuoliukas. Jo broliai – Vytautas ir Kęstutis – ąžuoliukai. Jo vaikai – Paulius ir Tomas – ąžuoliukai. Jo anūkas – Adomas – ąžuoliukas. Tokių dinastijų Ąžuoliuke – reta.

Rimo žmona Vida – chorvedė, savo profesinį gyvenimą paskyrusi jaunimo chorui ir vaikų muzikiniam ugdymui. Tai neeilinė šeima Ąžuoliuko kartų kontekste.

Reiškiame gilią užuojautą visai Rimo šeimai. Čiūto!“, – rašoma pranešime.

Šiandien dėl koronaviruso ligos netekome vieno seniausių ąžuoliukų – Rimo Karalio. Jis chore dainavo nuo pat pirmosios...

Posted by Choras Ąžuoliukas on Tuesday, January 12, 2021

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai