Dabar populiaru
Publikuota: 2021 sausio 12d. 23:31

Netektis: nuo koronaviruso mirė „Ąžuoliuko“ choro legenda Rimas Karalis

Laidotuvių žvakės
123rf.com nuotr. / Laidotuvių žvakės

„Šiandien dėl koronaviruso ligos netekome vieno seniausių ąžuoliukų – Rimo Karalio“, – skelbiama choro „Ąžuoliukas“ feisbuko paskyroje. Chore jis dainavo nuo pat pirmosios repeticijos 1959 m., o pastaraisiais metais buvo aktyvus „Ąžuolų klubo“ choro dainininkas.

„Senoji dainininkų karta jį atsimins pirmiausia kaip linksmą bičiulį ir nepamainomą tenorą. Karaliai – choro legenda: kartu dainavo du Rimo broliai, du sūnūs, anūkas.

Rimo netektis Ąžuoliukui yra labai neordinari. Jis – vienas pirmųjų ąžuoliukų. Jis dirbo Ąžuoliuke kaip mokytojas. Jo rankomis perrašytos ne vienerios natos, iš kurių dainavo Ąžuoliukas. Jo broliai – Vytautas ir Kęstutis – ąžuoliukai. Jo vaikai – Paulius ir Tomas – ąžuoliukai. Jo anūkas – Adomas – ąžuoliukas. Tokių dinastijų Ąžuoliuke – reta.

Rimo žmona Vida – chorvedė, savo profesinį gyvenimą paskyrusi jaunimo chorui ir vaikų muzikiniam ugdymui. Tai neeilinė šeima Ąžuoliuko kartų kontekste.

Reiškiame gilią užuojautą visai Rimo šeimai. Čiūto!“, – rašoma pranešime.

Šiandien dėl koronaviruso ligos netekome vieno seniausių ąžuoliukų – Rimo Karalio. Jis chore dainavo nuo pat pirmosios...

Posted by Choras Ąžuoliukas on Tuesday, January 12, 2021

Komentarai: 3

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Interviu

Praktiškai su „Norfa“

Esports namai

URBAN˙/