Dabar populiaru
Publikuota: 2018 rugsėjo 6d. 13:10

Paskelbtas naujas konkursas į Kultūros paveldo departamento direktoriaus pareigas

Kultūros paveldo departamento pastato iliustracijos
Josvydo Elinsko / 15min nuotr. / Kultūros paveldo departamentas

Kultūros ministerija paskelbė naują konkursą atrinkti pretendentą eiti Kultūros paveldo departamento (KPD) direktoriaus pareigas. Dokumentų priėmimas vyksta iki rugsėjo 26 dienos, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skelbiant naują konkursą, ministerija tikisi sulaukti daugiau aukštos kvalifikacijos pretendentų, ypač turinčių patirties kultūros ir kultūros paveldo apsaugos srityje.

KPD yra pagrindinė įstaiga, įgyvendinanti nekilnojamojo kultūros paveldo ir kilnojamųjų kultūros vertybių apsaugos politiką.

Rugpjūtį kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson atšaukė konkursą į KPD vadovus. Šis sprendimas esą priimtas siekiant į konkursą pritraukti kuo daugiau aukštos kvalifikacijos specialistų bei „atsižvelgiant į šios kultūros įstaigos svarbą“.

Liepą paskelbus KPD vadovo paieškas, Seimo opozicija išreiškė nuogąstavimų dėl konkurso reikalavimų – esą jų laikantis institucijai vadovauti gali būti paskirtas visiškai šioje srityje nekompetentingas asmuo. Apie tai pranešė „Lietuvos žinios“.

Kandidatui į pareigas anksčiau buvo kelti šie reikalavimai: privalo turėti aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį) ir ne mažesnę kaip 3 metų vadovaujamojo darbo patirtį.

Iki šiol KPD nuo 2008 m. vadovavo Diana Varnaitė.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Būk sumanus

Ar žinai?

Ar žinai?
Ar žinai?

Metas rinktis

Naviguok į ateitį

Laikas iškylai

Vyrų mados savaitė

Venecijos meno bienalė

Dream 2 Drive