Dabar populiaru
Publikuota: 2018 birželio 14d. 16:51

„Sidabrinių gervių“ rengėjai atsiprašo dėl sprendimo netransliuoti dalies nominacijų teikimo

„Sidabrinės gervės“ 2018 apdovanojimai
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / „Sidabrinės gervės“ 2018 apdovanojimai

Vakar įvykusių ir per LRT transliuotų Lietuvos kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė 2018“ užsakovas Lietuvos kino centras, projekto koordinatoriai „ADK“ bei režisierius Šarūnas Kirdeikis apgailestauja dėl pasikeitusio transliacijos scenarijaus, kuomet penkios nominacijos buvo įteiktos jau pasibaigus tiesioginiam eteriui, rašoma pranešime žiniasklaidai.

„Po generalinės kamerų repeticijos renginio dieną buvo apskaičiuotas neleistinas turinio perteklius, ir ši problema turėjo būti išspręsta skubiai. Suprasdami, jog visos nominacijos yra vienodai svarbios, priėmėme sprendimą atsižvelgdami į iki renginio transliuotus anonsus bei bendrą renginio dinamiką. Atsiprašome kino bendruomenės. Priėmę sprendimą įteikti geriausio scenarijaus, geriausio trumpametražio filmo, geriausio operatoriaus, geriausio kompozitoriaus ir geriausio antraplanio vaidmens apdovanojimus renginio pabaigoje, nenorėjome išreikšti nepagarbos šiems kūrėjams“, – komentuodamas situaciją teigia renginio režisierius Šarūnas Kirdeikis.

„Kino filmas yra daugybės žmonių darbo rezultatas, o kiekvieno kūrybinės komandos nario indėlis vienodai svarbus ir vertas vienodos pagarbos. Sidabrinėmis gervėmis įvertinami kūrėjai, kurių indėlis į kino meną yra ypatingas. Paskutinėmis minutėmis prieš renginį priimtas sprendimas keisti scenarijų buvo neteisingas. Todėl, kad ir kokios būtų techninės situacijos priežastys, Lietuvos kino centro vardu nuoširdžiai atsiprašau kino kūrėjų“, – teigia Lietuvos kino centro direktorius Rolandas Kvietkauskas.

Lietuvos televizija nufilmavo visą ceremoniją ir ją planuoja rodyti šį sekmadienį 19.40 val. per LRT Kultūrą, artimiausiu metu ceremonija bus patalpinta ir LRT mediatekoje.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Kviečiame anties

Video

08:55
00:20
46:42

Esports namai

Lietuviškas verslas

Maistas