Dabar populiaru
Publikuota: 2020 lapkričio 8d. 20:02

15min rekomenduoja: kokių virtualių renginių nepraleisti kitą savaitę?

Virtualus renginys
123RF.com nuotr. / Virtualus renginys

Kad pro akis neprasprūstų mylimos grupės koncertas, o savuosius renginių maršrutus planuotis būtų lengviau, pristatome 15min rekomendacijas. Ko, būnant namuose, nepraleisti kitą savaitę?

Lapkričio 4–22 d.

Europos šalių kino forumas „Scanorama“ – vyks ir virtualioje platformoje.

Lapkričio 9 d.

Knygos „Marija Kiuri – moteris, pralenkusi savo laiką“ pristatymas – 15min transliuos diskusiją su Nacionalinės M.Mažvydo bibliotekos direktoriumi prof. dr. Renaldu Gudausku, VU vadovybe, Marie Curie muziejaus Paryžiuje atstovė Natali Pižar-Miko ir kiti. Susirinkusius pasveikins M.Kiuri anūkė prof. Elena Lanževen-Žol.

Lapkričio 12 d.

Virtualioje paskaita „Fotografija Kauno gete“ – Kauno gete kalėjusio Cvi Hiršo Kadušino fotografinį palikimą pristatys muziejininkė-edukatorė Ir Vilniaus universiteto doktorantė Šarūnė Sederevičiūtė. Daugiau informacijos čia.

Lapkričio 13–15 d.

Tarptautinis literatūros festivalis „Vilniaus lapai“ – vyks mokamos ir nemokamas diskusijų, skaitymų ir kitų renginių transliacijos su įdomiais užsienio ir lietuvių rašytojais.

Lapkričio 14 d.

Spektaklio „Šokis skalbimo mašinai ir mamai“ premjera – Meno ir mokslo laboratorija internete rodys choreografės ir šokėjos Gretos Grinevičiūtės kūrybinį triptiką.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiškai su „Norfa“

Laimė jaustis saugiai

Esports namai