Dabar populiaru
Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą

Gudruoliai pučiamųjų gerbėjai pralaužė tvorą (nuotraukos)

Pučiamųjų koncerto „Vario audra“ akimirkos
Juliaus Kalinsko / 15min nuotr. / E.Sipavičius iki scenos atvažiavo senovišku Mercedes Benz.
Šaltinis: 15min
0
A A

Dainų šventės folkloro dieną vainikavo pučiamųjų orkestrų koncertas „Vario audra“ Kalnų parke.

Ne tik folkloro ansamblių pasirodymai visame Vilniuje džiugino tikrų dalykų išsiilgusius vilniečius ir miesto svečius. Visą dieną liaudies dainas ringavę tautininkai galėjo atsipūsti, mat vietą linksminti publiką vakare jie užleido pučiamųjų orkestrams, kurių Kalnų parke pasirodė apie 50-imt.

Alkoholiu prekiavo ilgiau

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Pučiamųjų koncerto „Vario audra“ akimirkos
Pučiamųjų koncerto „Vario audra“ akimirkos

Stebėtina, tačiau tikros muzikos išsiilgę žmonės bilietus, kainavusius nuo 20-ies iki 40-ies litų, pirko noriai, mat laisvų sėdimų vietų Vingio parko arenoje nebuvo likę daug. Pučiamųjų orkestrai sugebėjo taip įkaitinti publiką, jog ši nė kiek nepabūgo smarkiai prapliupusio lietaus ir sėdėdama savo vietose su skėčiais bei lietaus apsiaustais, džiaugsmingai darė minios „bangas“ maršų ritmu.

Be to, daugeliui surinkusiųjų nuotaiką kėlė ir tai, kad bet kada panorėję galėjo pasistiprinti, išgerti alkoholio ar gaiviųjų gėrimų. Už šašlyką išalkusieji mokėjo 15-a litų, už bokalą alaus – penkis, už skrudintų migdolų maišelį, keturis litus. Be to, alkoholiu šventės metu prekybininkams buvo leista prekiauti iki 22.30 val.

Mercedes Benz ir E.Sipavičius

Be scenoje pasirodžiusių orkestrantų žiūrovai turėjo progą paganyti akis į ilgakojes šokėjas. Net pliaupiant lietui merginos liko ištikimos orkestrams ir nepabūgusios, kad lietus gali sugadinti makiažą ar išpuoselėtą šukuoseną, nuotaikingai šoko. Publiką itin sužavėjo senoviško Mercedes Benz bei retro šokėjų pasirodymas, kai scenoje pritariant pučiamiesiems dainavo Egidijus Sipavičius.

Vos išvengė fiasko

Jaunųjų šventės dalyvių saugumą užtikrino renginyje dirbę policijos pareigūnai bei populiarios apsaugos bendrovės darbuotojai. Pareigūnai, pamatę, kad įtartino amžiaus asmenys geria alų, nesivaržė jų paprašyti asmens dokumentų bei įsitikinti, kad jaunuoliai turi teisę vartoti alkoholį.

Kalnų parko prieigose atsirado ir tokių pučiamųjų muzikos gerbėjų, kurie galbūt dėl sunkmečio,

Juliaus Kalinsko/„15 minučių“ nuotr./Pučiamųjų koncerto „Vario audra“ akimirkos
Pučiamųjų koncerto „Vario audra“ akimirkos

ar tiesiog pagailėję pinigų bilietui, koncertą stebėjo iš už tvoros. Renginiui įsisiubavus drąsesni gudruoliai pralaužė tvorą ir veržėsi vidun. Vienai nelaimėlei lindimas pro pralaužtą tvorą galėjo baigtis gėdingu fiasko, jei moters „nusikaltimą“ būtų pastebėję policijos pareigūnai. Apkūni pusamžė moteris, lįsdama pro pralaužtos tvoros plyšį, tvorai pajudėjus, įstrigo. Iš šalies tokia situacija atrodė komiškai, bet tik ne nelaimėlei. Moteris išraudo, mat negalėjo pajudėti nei pirmyn, nei atgal, ir šaukėsi pagalbos. Tvora tiesiog ją prispaudė. Greta stovėjęs vyriškis praskėtė plyšį pralaužtpje tvoroje, ir moteriai, beveik niekieno nepastebėtai, pavyko prasmukti vidun. Dailiosios lyties atstovė nieko nelaukdama nudūmė iš arčiau stebėti pučiamųjų orkestrų.

Pažymėkite klaidą tekste, pele prispaudę kairijį pelės klavišą
Pranešti klaidą

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą
Sužinokite daugiau