Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 30d. 23:23

Jurga gerbėjams leido išbandyti fotografavimąsi termovizoriumi (nuotraukos)

Jurga Šeduikytė ištikimiausius gerbėjus džiugino autografais ir nuotraukomis.
Irmanto Gelūno / 15min nuotr. / Jurga Šeduikytė ištikimiausius gerbėjus džiugino autografais ir nuotraukomis.

Dainininkės Jurgos Šeduikytės gerbėjai, trokštantys gauti savo dievaitės autografą ar nusifotografuoti su ja, trečiadienio vakarą rinkosi į Akropopio „Baltų lankų“ knygyną. Čia atlikėja pristatė naują savo albumą „+37° (Goal of Science)“.

Tyliai ir ramiai su naujojo albumo dvasia J.Šeduikytė pasirašinėjo ant gerbėjų nupirktų jos albumo kompaktinių plokštelių, negailėdama šiltų palinkėjimų tiems, kurie klausysis „ją išlaisvinančios muzikos“. Tačiau dainininkės fanams turbūt įdomesnė patirtis buvo nusifotografuoti greta Jurgos su termovizoriumi.

Statybose dažniausiai naudojamas įrenginys buvo pasitelktas ir kuriant naujojo albumo viršelį. Šilumines nuotraukas Jurga dovanojo savo gerbėjams atminčiai.

Dainininkė džiaugėsi, kad naujasis jos albumas yra ekologiškas – vienas pirmųjų Lietuvoje atspaustas ant perdirbto popieriaus ir pirmasis, kuriam panaudoti ekologiški kompaktinės plokštelės laikikliai.

Albumą „+37° (Goal of Science)“ įsigiję klausytojai jame ras dvylika naujų Jurgos dainų, kurias ji įrašė 2008-2009 metais. Prie šių kūrinių atsiradimo taip pat prisidėjo Jurgos grupės muzikantai – keliems naujiems kūriniams aranžuotes sukūrė gitaristas Romas Rainys, klavišininkas Marius Leskauskas ir būgnininkas Vytis Vainilaitis. Didžiąją dalį naujojo albumo prodiusavo Mario Basanov.

Temos: 2 Fotografija Muzika

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera