Dabar populiaru
Publikuota: 2010 vasario 11d. 15:24

Neįgaliųjų teatras „Naujasis teatras“ kviečia į spektaklį-skaitymą „Pasiuntinys“

Naujojo teatro spektaklis „Stiklinis žvėrynas“
Teatro nuotr. / Naujojo teatro spektaklis „Stiklinis žvėrynas“

Pirmasis Lietuvoje profesionalumo siekiantis neįgaliųjų teatras „Naujasis teatras“ šv. Valentino dieną, vasario 14 d., 19 val. Menų spaustuvės Juodojoje salėje rodys spektaklį „Pasiuntinys“. Tai – spektaklis-skaitymas, kuriame ,,skaito“ ir neregiai.

,,Naujojo teatro“ pristatomo spektaklio idėja – viską galima pakeisti meilės pagalba. „Meilės nebuvimas – vienintelis man žinomas trūkumas žemėje. Todėl atsipalaiduokite ir paklausykite...“, – pagrindinio spektaklio herojaus Klauso žodžiai, kuriais pradedamas spektaklis-meditacija. „Pasiuntinyje“ svarstoma galimybė, kad mintyse sukurta situacija ar įvykis panorėjus gali materializuotis fiziniame gyvenime. Bet kuri negatyvi mintis gali virsti pozityvia, o po to – ir tikrove.

„Kurti su neįgaliųjų teatro „Naujasis teatras“ kolektyvu man yra ne tik naujas išbandymas, bet ir atgaiva sielai. Gera dirbti su žmonėmis, kurie trykšta entuziazmu, optimizmu, tikėjimu ir viltimi, nežiūrint jų negalios. Norėtųsi tuo tikėjimu bei viltimi užkrėsti ir žiūrovus“, – teigė spektaklio režisierė Danutė Keturakytė.

„Naujasis teatras“ buvo įsteigtas 2008 metais Socioedukacijos ir kultūros centro „Ateik“ iniciatyva. Tai neįgaliųjų teatras, suvienijęs žmones iš įvairių socialinių grupių.

Temos: 1 Neįgalumas

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Šiuolaikiškos studijos

Video

00:18
07:23
28:55

Esports namai

Susikurk savo vasaros namus su IKEA

URBAN˙/