Dabar populiaru
15min be reklamos
Publikuota: 2016 birželio 3d. 10:47

Tėvo dieną bendrai dainai „Ąžuoliukas“ kviečia visus Lietuvos tėčius

Choras „Ąžuoliukas“
Algirdo Rakausko nuotr. / Choras „Ąžuoliukas“

Berniukų ir jaunuolių choras „Ąžuoliukas“, minėdamas Tėvo dieną, bendrai dainai kviečia susiburti visus Lietuvos tėčius. Šį sekmadienį 13 val. sostinės Mokytojų namų kiemelyje išskirtinį koncertą surengsiantis kolektyvas pirmą kartą mūsų šalies istorijoje mokys dainuoti visus pasirodymo stebėti susirinkusius tėvus.

„Daina Lietuvai visada turėjo išskirtinę reikšmę. Sunkiomis akimirkos ji išlaikė šalies gyvastį, vedė tautą į Nepriklausomybę ir padėjo išlikti. Šiandien daina – vis dar mūsų kraujyje ir širdyje. Todėl Tėvo dieną dar kartą suvienys daina. Šįkart – visus čia susirinkusius tėčius“, – sakė choro „Ąžuoliukas“ meno vadovas ir kompozitorius profesorius Vytautas Miškinis.

Pasak dirigento, nors per 55 kolektyvo gyvavimo metus „Ąžuoliuke“ augo tūkstančiai tėčių, bendros visus tėvus vienijančios dainos berniukų ir jaunuolių choras taip niekada dar neatliko. V.Miškinio teigimu, tai bus pirmas kartas ne tik „Ąžuoliuko“, bet ir visos Lietuvos istorijoje, kai koncerte dainuos ne tik scenoje, bet ir minioje esantys tėčiai. Tiesa, kokia tai bus daina, choro vadovas dar neatskleidžia.

Tėvo dienos proga rengiamame koncerte pasirodys daugiau kaip pusė tūkstančio „Ąžuoliukų“. Scena dalysis visi aktyvūs choro dainininkai – nuo pačių jauniausių berniukų iki dešimtis metų kolektyvo veikloje dalyvaujančių vyrų. Dienos renginius vidurdienį Šv. Kotrynos bažnyčioje pradės buvusius ir esamus „ąžuoliukus“ vienijančio „Ąžuolų klubo“ choro koncertas.

Pasibaigus koncertui Mokytojų namų kiemelyje, „Ąžuoliukas“ keliaus į Arsenalo ir T.Vrublevskio gatvių kampe esantį skverą, kuriame bus atidengta „Ąžuoliuko“ atminimo lenta. Ši vieta pasirinkta neatsitiktinai – dar 1979 metų pirmąjį birželio sekmadienį Tėvo dienos proga čia buvo pasodintas ąžuoliukas. Netrukus 40-uosius metus skaičiuosiantis medelis tapo dažna kolektyvo narių susibūrimo vieta. Prie šio ąžuolo Tėvo dienos proga kasmet susirenka esami ir buvę choro dainininkai.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Mėgaukis šiandien

Laimė jaustis saugiai

Sodo ir daržo ekspertai

Mes turėsim kūdikį!

Esports namai

Puiki sveikata – mažiau išlaidų

URBAN˙/