Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugpjūčio 30d. 03:18

Vaido išlydėtuvių koncerte – meilės prisipažinimai ir pažadas sugrįžti (nuotraukos)

V.Baumilos atsisveikinimo koncertas
Vaidas Baumila

Studijuoti į Škotiją nuo rudens išvykstantis atlikėjas Vaidas Baumila surengė atsisveikinimo koncertą. Sostinės muzikos klube „House of Music“ pasirodęs atlikėjas sulaukė didelio ir šilto bičiulių palaikymo.

Vidurnaktį, prieš prasidedant koncertui į sceną užlipęs Vaido brolis Donatas juokavo, kad renginys vėluoja valandą dėl to, kad pagrindinė vakaro žvaigždė neišsirenka ką apsirengti.

Galiausiai scenoje pasirodęs V.Baumila pažadėjo, kad su savo gerbėjais išsiskirs atlikęs geriausius kūrinius ir koverius. Koncertas prasidėjo daina „Kai ši muzika skamba“. Besilinksminančiųjų netrūko – netoli scenos su kompanija smagiai šėlo ir dainininkas Mantas Jankavičius.

Tarp vakaro svečių buvo galima išvysti ir aktorių Leonardą Pobedonoscevą, stilistą Kęstutį Rimdžių,  bendrovės „Ranga Group“ rinkodaros ir pardavimo vadovę Astą Valentaitę, manekenę Rimą Triškutę.

2009_08290183
V.Baumilos koncertas

Renginyje nuskambėjo ir kelios akustinės dainos, vieną kūrinį dainininkas atliko kartu su „Skamp“ grupės nariu Viktoru Diawara. Po trumpos pertraukėlės prasidėjo antroji vakaro dalis, privertusi klausytojus kartu dainuoti kūrinius „Aš tau meluoju“, „Tiktai tu“. Pasibaigus koncertui publika Vaido nenorėjo taip greitai paleisti – dar kartą ant scenos pasirodęs vaikinas skyrė paskutinę dainą „Music is my soul“.

„Aš tave myliu!”, – pakaitomis šūktelėdavo prie scenos susibūrę merginos. Nors renginio metu vis nenutilo riksmai „Neišvažiuok!”, tačiau tokie prašymai dainininko planų nepakeitė. Vaidas netrukus ketina palikti Lietuvą ir užsienyje gilintis į muzikinio teatro subtilybes.

„Ačiū kad susirinkote. Jūs buvote nuostabūs!”, – publikai padėkojo Vaidas ir pažadėjo čia dar sugrižti.
 

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Kelionė „The Coldest Ride“

Sveikata

Gyvenimas