Dabar populiaru
Publikuota: 2009 rugsėjo 30d. 05:30

Vaikai pildys savo šeimų svajones

Pusrytukas
Organizatorių nuotr. / Pusrytukas

Kiekvienas dešimtmetis ir jaunesnis vaikas gali išpildyti savo šeimos svajonę dalyvaudamas piešinių konkurse „Išpildyk savo šeimos svajonę“.

Anot konkurso herojaus Pusrytuko, į finalą pateks 10 vaikų – po vieną iš kiekvienos šalies apskrities, o nugalėtojai bus apdovanoti piniginiais prizais nuo 500 iki 5000 Lt savo šeimos svajonei įgyvendinti. Piešinių konkursas prasidės rytoj, spalio 1-ąją.

„Džiaugiuosi šiuo konkursu – jis įrodys amžiną tiesą, kad viskas prasideda nuo svajonių. Ir įrodys ne vaikams (nes jie tai žino), o suaugusiesiems“, – sako konkurso komisijos pirmininkas rašytojas Vytautas V.Landsbergis.

Vaikų piešinius vertins rašytojas Vytautas Landsbergis jaunesnysis, dailininkė Sigutė Ach, dainininkė Jurga Šeduikytė, „Keistuolių teatro“ aktoriai Ilona Balsytė ir Andrius Kaniava. Apdovanojimų ceremonijos metu jie asmeniškai pasveikins 10 finalininkų, kurie visa širdimi siekė savo šeimos svajonės, ir įteiks jiems solidžius piniginius prizus tai svajonei įgyvendinti. Finalininkai bus paskelbti spalio 26 dieną.

Piešinių konkurso iniciatorius – „Vilniaus margarino gamykla“, šiemet švenčianti 10-ąjį savo veiklos jubiliejų. Daugiau informacijos apie konkursą čia.

Temos: 2 Margarinas Vaikai

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Praktiški patarimai

Skanumėlis
Gerumu dalintis gera

Dabar tu gali

Maistas