Dabar populiaru
Publikuota: 2009 sausio 12d. 10:46

Vilniuje Patricią Kaas lydės aukštosios mados elitas

Dainininkė Patricija Kaas
Organizatorių nuotr. / Dainininkė Patricia Kaas
Pavasarį Vilnių aplankys dainininkė Patricia Kaas. Ko gero, garsiausia šių dienų Prancūzijos atlikėja mūsų šalyje pristatys savo naujausią albumą „Kabaret“ ir parodys įspūdingą reginį. Scenoje bus sumontuota galinga garso ir šviesos aparatūra, muzika susilies su originaliomis vaizdo projekcijomis, o į elegancija ir prabanga tviskančius retro laikus Lietuvos žiūrovus grąžins talentingi Prancūzijos aukštosios mados bei reklamos pasaulio atstovai.

Pasirodymo Vilniuje metu P.Kaas talkins profesionalūs šokėjai. Kostiumus atlikėjams pasiuvo garsus Paryžiaus mados namų „Lavin“ dizaineris Alberas Elbazas. „Lavin“ kolekcijos garsėja subtiliu naujausių mados tendencijų ir retro stiliaus derinimu. A.Elbazo kūrinius renkasi stilingiausi ir turtingiausi pasaulio žmonės.

„Kabaret“ scenografiją sukūrė kultinis prancūzų choreografas Regis Obadia. Garsus menininkas yra laikomas naujo „videošokio“ žanro pionieriumi. Savo kūryboje jis jungia draminę vaidybą, ritmiką, šiuolaikinį šokį ir atvirą psichologizmą. R.Obadia yra daugybės prizų ir premijų už choreografiją bei filmus laureatas, prestižinių konkursų nugalėtojas, Prancūzijos meno ir literatūros ordino kavalierius.

Originalias koncerto vizualizacijas, kaip ir albumo įvaizdį (viršelio, tinklalapio dizainą), kūrė įtakingi reklamos bei fotografijos specialistai Ericas Biardas ir Solve Sundsbo. Jie dirbo su tokiais prekių ženklais kaip „Gucci“, „Rolex“, „Giorgio Armani“, taip pat kūrė albumų viršelius „Coldplay“, Madonnai ir kitiems visame pasaulyje žinomiems atlikėjams.

Vienintelis P.Kaas koncertas vyks balandžio 24 dieną „Utenos" pramogų arenoje. Kultinė Prancūzijos dainininkė Lietuvos žiūrovams pristatys savo naujausią albumą „Kabaret“. Dainų rinkinyje vyrauja 20 a. ketvirto dešimtmečio nuotaikos, skamba moderniais elektro ritmais praturtintos retro melodijos. Savo naujausią darbą P.Kaas dedikavo legendinėms 20 amžiaus pradžios atlikėjoms: G.Garbo, Suzy Solidor, Marthai Graham, dainuoti pradėjusioms nuodėminguose Paryžiaus kabaretuose ir užkariavusioms pasaulį.

Norėdamas tęsti – užsiregistruok

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Tausokime maistą kartu

Susigrąžink gyvenimo spalvas

Video

14:06
01:01
00:20

Esports namai

Kiekvienas gali

Kiekvienas gali
Kiekvienas gali

Maistas

15MAX

URBAN˙/

Grožio programa 360°

Sveikata

15MAX