Dabar populiaru
Publikuota: 2018 birželio 18d. 17:52

Sostinės galerijoje „Kunstkamera“ – lietuvių fotografų 7–9 deš. darbai

Romualdas Požerskis (g. 1951) Klaipėdos senamiestis
„Kunstkamera“ nuotr. / Romualdas Požerskis (g. 1951) Klaipėdos senamiestis

Sostinės galerijoje „Kunstkamera“ nuo birželio 15-osios veikia 7–9 deš. lietuviškos meninės fotografijos ekspozicija „Kasdienybės žingsniai“. Parodoje eksponuojami Aleksandro Macijausko, Romualdo Požerskio, Romualdo Rakausko, Irenos Giedraitienės, Romualdo Kęstučio Augūno, Antano Sutkaus ir kitų žinomų fotografų darbai, kuriuose fiksuojami sovietinės kasdienybės fragmentai.

„Fotografijos (...) mums kažką sako ir sako tai čia ir dabar. Mums atrodo, kad laikas, sustabdytas fotografijose, yra keistai nekaltas ir naivus, kad nūdienos žmonės yra pranašesni už praeities, nes jau žino tai, ko anie nežinojo, kad yra galingesni, nes ilgiau siekė galios, pagaliau, kad istorija per mus skiriantį laiką suteikė ne vieną pamoką ir progą įveikti žmogaus prigimties silpnybes ir civilizacijos apribojimus“, – pranešime žiniasklaidai cituojamas Lietuvos kultūros tyrimų instituto direktorius Rasius Makselis.

Paroda, adresu Ligoninės g. 4, Vilnius, veiks iki liepos 15 dienos. Ekspoziciją galima lankyti I–V nuo 10 iki 18:30 val., VI nuo 10–15:30 val.

Daugiau informacijos apie ekspoziciją „Kasdienybės žingsniai“ – čia.

Pranešti klaidą

Sėkmingai išsiųsta

Dėkojame už praneštą klaidą

Vardai

Gera keliauti kartu

Praktiški patarimai

Mano namas

Gaminkite protingai

Sveikata