2019 03 15

Įspūdingas D.Sabonio vakaras – nustelbė R.Westbrooką ir pamokė buvusį klubą

Domantas Sabonis jau akivaizdžiai atsigavo po traumos ir savo galimybes pademonstravo pačiu tinkamiausiu metu. „Indiana Pacers“ (44-25) ekipa namuose 108:106 (22:29, 28:34, 31:25, 27:18) palaužė buvusį lietuvio klubą „Oklahoma City Thunder“ (42-27).
Domantas Sabonis
Domantas Sabonis / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Visi tikėjosi, kad šiose rungtynėse raumenis rodys po mainų Oklahomoje atsidūręs Paulas George'as. Bet dvejų metų senumo istorija pasikartojo – kai visi galvojo, kad D.Sabonis yra tik abejotinos vertės priedas prie mainų, jis pademonstravo, kad gali kur kas daugiau.

26 taškus pelnęs D.Sabonis buvo rezultatyviausias Indianos ekipoje ir nugalėjo klubą, kuriame taip ir neatsiskleidė.

Iš viso nuo atsarginių suolo kilęs lietuvis per 28 minutes pelnė 26 taškus (7/12 dvitašk., 12/13 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus, blokavo vieną metimą ir 3 kartus prasižengė. Jo + – rodiklis buvo geriausias komandoje – plius 16.

Pagal rezultatyvumą tai buvo antras geriausias D.Sabonio mačas šį sezoną.

Indianos klubas atsiliko 19 taškų, tačiau Wesley Matthewso metimas, likus žaisti 1,8 sek., atnešė pergalę „Pacers“.

Tai buvo antras didžiausias Indianos ekipos sugrįžimas į rungtynes šį sezoną. Ir visa tai – be didžiausios klubo žvaigždės Victoro Oladipo, kuris vis dar gydosi traumą.

Oklahomos ekipoje rezultatyviausias buvo 36 taškus surinkęs Paulas George'as, kuris Indianoje sulaukė švilpimų, o „Pacers“ sirgaliai skandavo „Mes tavęs nepasiilgome“.

47 minutes puikiai rungtyniavęs P.George'as paskutinę minutę dukart suklydo ir sukūrė erdvės tam pergalingam W.Matthewso metimui.

Antrame plane liko ir Russellas Westbrookas, kuris pelnė jo standartais itin neįspūdingą taškų sumą – 19, tačiau įsirašė jau 27-ą trigubą dublį šį sezoną. Jis taip pat atkovojo 14 kamuolių ir atliko 11 rezultatyvių perdavimų, bet nepataikė tritaškio su sirena, kuris galėjo išgelbėti Oklahomos klubą.

Rytų konferencijoje „Pacers“ užima trečią vietą. Oklahomos ekipa Vakaruose yra penkta.

„Pacers“: D.Sabonis 26, B.Bogdanovičius 23, D.Collisonas 17, W.Matthewsas 16, T.Youngas 11, M.Turneris 10.

„Thunder“: P.George'as 36, R.Westbrookas 19, S.Adamsas 17, A.Naderis 10.