2015 01 16

Eurolygoje „Olympiakos“ ir toliau nepralaimi – įveikė „Fenerbahce“

Eurolygos „Top 16“ etapo F grupės rungtynėse penktadienį Pirėjo „Olympiakos“ (3:0) iškovojo dar vieną pergalę, išvykoje 74:68 (16:22, 27:14, 13:16, 18:16) palaužęs Stambulo „Fenerbahce“ (1/2).
Klaipėdos „Neptūnas“ kovoja su Pirėjo "Olympiakos"
Vassilis Spanoulis / A. Venskaus nuotr.

Likus žaisti apie dvi minutes tritaškiais apsikeitė A.Goudelockas ir G.Printezis ir „Fenerbahce“ tašku pirmavo – 66:65. B.Bogdanovičiui pataikius dvitaškį, pražangą mesdamas iš trijų taškų zonos išprovokavo V.Spanoulis ir baudų metimais išlygino rezultatą – 68:68.

Puikiai puolime rungtyniavęs A.Goudelockas tada prametė iš toli, o V.Spanoulis prabilo svarbiausiu momentu ir likus žaisti 19 sek. smeigė tritaškį. „Fenerbahce“ tada suklydo ir M.Lojeskis pataikė tik vieną baudos metimą (72:68), tačiau iš toli prametė ir B.Bogdanovičius, tad graikai iškovojo pergalę.

„Fenerbahce“: A.Goudelockas (4/9 dvit., 5/11 trit.) 23, J.Vesely 13, B.Bogdanovičius (2/7 trit.) 10, E.Preldžičius ir N.Bjelica po 9.

„Olympiakos“: M.Lojeskis (3/5 dvit., 3/5 trit., 8 atk. kam.) 18, V.Spanoulis (0/4 dvit., 3/7 trit., 7/7 baud., 5 klaid, 6 rez. perd.) 16, G.Printezis 7, B.Dunstonas ir O.Lafayette'as po 6.

Ekspertės: moterų investavimo rezultatai – geresni, ko reikėtų pasimokyti vyrams
28 metai su „Teleloto“ – kas lieka už kadro?
Pasiskiepyti – į vaistinę: ateina per pietų pertrauką, kartu atsiveda ir šeimos narius