2015 11 06

Įspūdingą ketvirtį sužaidusi „Unicaja“ pasiekė ketvirtąją pergalę Eurolygoje

Eurolygos D grupės rungtynėse Malagos „Unicaja“ (4/0) ekipa sužaidė įspūdingą trečiąjį ketvirtį ir namuose 80:62 (20:16, 16:21, 24:7, 20:18) įveikė Sasario „Dinamo“ (0/4) klubą. Mindaugas Kuzminskas buvo vienas naudingiausių krepšininkų.
Mindaugas Kuzminskas
Mindaugas Kuzminskas / AFP/„Scanpix“ nuotr.

Po dviejų ketvirčių komandas skyrė tik taškas, kuriuo pirmavo svečiai iš Turkijos – 37:36. Vis dėlto, „Unicaja“ trečiąjį ketvirtį sužaidė tiesiog neįtikėtinai.

Net 8 min. 17 sek. Malagos krepšininkai taip surakino „Darussafaka“ puolimą, kad sugebėjo laimėti atkarpą įspūdingu rezultatu – 19:0. Tik baigiantis ketvirčiui kone vienintelis svečių gretose krepšinį žaidęs Marquezas Haynesas dukart iš eilės sumetė baudas, o po to pataikė tritaškį.

Jei ne pastarasis metimas – „Darussafaka“ ekipa būtų per kėlinuką nepataikiusi nė vieno metimo iš žaidimo. Ketvirtajame kėlinuke turkai neatsigavo ir patyrė pralaimėjimą.

Mindaugas Kuzminskas prie pergalės prisidėjo 8 taškais (1/1 dvit., 1/3 trit., 3/4 baud.), 6 atkovotais kamuoliais, perimtu kamuoliu ir 5 išprovokuotomis pražangomis. Jis pats prasižengė du kartus, sykį suklydo ir surinko 13 naudingumo balų.

„Unicaja“: R.Hendrixas (9/13 dvit., 7 atk. kam.) 19, W.Thomasas (8 atk. kam.) 14, E.Jacksonas 11, D.Diezas 10.

„Dinamo“: M.Haynesas (4/6 trit.) 18, R.Stipcevičius (2/6 trit.) 12, J.Alexanderis (8 atk. kam.) 9.

A grupės rungtynėse Stambulo „Fenerbahce“ (3/1) išvykoje 74:60 (25:19, 20:12, 14:11, 15:18) nugalėjo Belgrado „Crvena Zvezda“ (1/3).

„Fenerbahce“​: P.Antičius (3/5 trit., 7 atk. kam.) 14, E.Udoh 12, B.Dixonas ir J.Vesely po 11.

„Crvena Zvezda“​: V.Štimacas (4/6 dvit., 7 atk. kam.) 13, M.Zirbesas (4/5 dvit.) ir R.Thompsonas po 10.