2018 04 06

Kauno „Žalgiris“ sužinojo ketvirtfinalio varžovą

Pirėjuje per pratęsimą pergalę šventęs Kauno „Žalgiris“ sužinojo, su kuo teks žaisti ketvirtfinalio serijoje. Rungtynės tarp Madrido „Real“ ir Bambergo „Brose“ galutinai surikiavo komandas turnyro lentelėje.
Šarūnas Jasikevičius
Šarūnas Jasikevičius / Žygimanto Gedvilos / BNS nuotr.

Madrido „Real“ namuose 106:86 (27:28, 26:22, 29:19, 24:17) nugalėjo Bambergo „Brose“.

Tai reiškia, kad Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai ketvirtfinalyje žais su Pirėjo „Olympiakos“.

Penktoje vietoje likęs „Real“ atkrintamosiose susitiks su Atėnų „Panathinaikos“.

Jau anksčiau buvo aiškios šios ketvirtfinalio poros: Maskvos CSKA galynėsis su „Chimki“, o Stambulo „Fenerbahče“ – su Vitorijos „Baskonia“.

Rungtynės tarp „Real“ ir „Brose“ buvo įtemptos. Tiesa, iki trečiojo kėlinio, mat po pertraukos „Real“ 10-ties minučių atkarpą laimėjo 29:19 ir įgijo dviženklę persvarą.

Nugalėtojus į pergalę tempė Anthony Randolphas, kuris per 23 minutes surinko 23 taškus ir rungtynes baigė net su 38 naudingumo balais.

„Real“: A.Randolphas 23 (5 atk. kam., 4 rez. perd., 5 per. kam.), J.Carrollas 19, G.Ayonas 14 (8 atk. kam.), L.Dončičius 12.

„Brose“: D.Hackettas 17, D.Musli 16 (8 atk. kam.), A.Rubitas 12 (7 atk. kam.).

Kitame susitikime „Valencia“ 87:84 (24:18, 28:21, 9:18, 26:27) palaužė Tel Avivo „Maccabi“ ekipą.

Net penki nugalėtojų žaidėjai surinko dviženklį taškų skaičių.

„Maccabi“ iš toli pataikė 18 proc. (3/17) taiklumu, o „Valencia“ pergalę būtent ir nukalė tolimais metimais mačo pabaigoje.

„Valencia“: B.Dubljevičius 15, E.Greenas 12, A.Abalde, S.Van Rossomas ir S.Garcia po 11.

„Maccabi“: N.Cole'as 22 (5 rez. perd., 25 naud. bal.), J.Boldenas 12, M.Rollas 10.