2019 10 26

Iššovęs M.Echodas padėjo „Rytui“ užmiršti Europos taurės skaudulius

Europos taurėje stipriai stringantis Vilniaus „Rytas“ iš dalies sugebėjo reabilituotis bent jau vietiniame fronte. Šeštadienio vakarą Dainiaus Adomaičio auklėtiniai turėjo kaip reikiant paplušėti, tačiau rungtynių pabaigoje įjungė aukštesnę pavarą ir pranoko „Šiaulius“ – 93:70 (24:19, 21:18, 22:24, 26:9).
Martynas Echodas
Martynas Echodas / Arno Strumilos / 15min nuotr.

Ne kartą kritikos šį sezoną sulaukęs Martynas Echodas sužaidė rezultatyviausias karjeros rungtynes Vilniuje ir jo vedamas „Rytas“ grįžo į pergalių kelią.

M.Echodas surinko 24 taškus. Tai buvo pirma vilniečių pergalė per dvi savaites.

„Rytas“ lieka antroje „Betsafe–LKL“ čempionato pozicijoje, „Šiauliai“ nenusmuko iš penktosios pozicijos.

„Rytas“ nuo varžovų pabėgo tik ketvirtajame kėlinyje. Cameronas Bairstow pataikė du dvitaškius, Deividas Sirvydis pridėjo tritaškį ir „Rytas“ nutolo rekordine 13 taškų persvara – 76:63 (33 min.)

Netrukus M.Echodas surinko dar 6 taškus paeiliui ir „Ryto“ pranašumas nebekėlė abejonių – 82:65 (35 min.).

Kai M.Echodas likus keturioms minutėms dėjimu sudrebino krepšį ir pagerino karjeros „Ryte“ rezultatyvumo rekordą, šeimininkai nutolo 87:65. Netrukus suolelio link patraukęs aukštaūgis sulaukė atsistojusios publikos aplodismentų.

Ligšiolis M.Echodo karjeros „Ryte“ rekordas siekė 22 taškus. Geriausias jo pasirodymas „Betsafe–LKL“ užfiksuotas, kai aukštaūgis atstovavo „Šiauliams“ – pelnė net 38 taškus.

„Rytas“: Martynas Echodas 24 taškai (11/13 dvitaškių), Deividas Sirvydis 14, Cameronas Bairstow 12, Eimantas Bendžius 11.

„Šiauliai“: Rokas Gustys 18, Keronas Deshieldsas 12.