2019 01 12

Kapitono sugrįžimą „Rytas“ pažymėjo pergalingu trileriu Šiauliuose

Vilniaus „Rytas“ (14-4) šeštadienio vakarą vargo prieš LKL autsaiderius. Dainiaus Adomaičio auklėtiniai tik pačioje rungtynių pabaigoje 82:75 (24:22, 19:20, 21:16, 18:17) palaužė „Šiaulius“ (3-15).
Chrisas Krameris
Chrisas Krameris / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Nors buvo prognozuojama, kad ant parketo jau žengs po traumos sugrįžę Chrisas Krameris ir Margiris Normantas, Dainius Adomaitis į kovą metė tik komandos kapitoną.

Ch.Krameris žaidė 22 minutes, per kurias pelnė 10 taškų (4/6 dvit., 2/2 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius ir atliko 4 rezultatyvius perdavimus.

Ketvirtajame kėlinyje „Šiauliai“ turėjo 10-ties taškų deficitą, tačiau Evaldas Šaulys pataikė tritaškį su pražanga ir sugrąžino intrigą.

Iniciatyvos tada ėmėsi jaunasis „Ryto“ talentas Deividas Sirvydis, smeigęs du tolimus metimus.

Šiauliečiai dar bandė kabintis į pergalę, tačiau svečiai sužaidė užtikrinčiau.

Rezultatyviausiai „Ryto“ gretose rungtyniavo Arciomas Parachouskis, surinkęs 20 taškų ir atkovojęs 11 kamuolių. Jo sąskaitoje – 26 naudingumo balai.

Kovą dėl atšokusių kamuolių vilniečiai laimėjo 41:29.

„Šiauliai“: E.Šaulys 17(4/6 trit.), I.Vaitkus 15 (6 rez. perd.), A.Urbutis 10.

„Rytas“: A.Parachouskis 20 (11 atk. kam.), R.Stipčevičius 18, D.Sirvydis ir Ch.Krameris po 10.