2018 03 10

LiAngelo Ballo prabudintas „Vytautas“ vos nenubaudė „Neptūno“

LKL rungtynėse Klaipėdoje „Neptūnas“ iššvaistė 19 taškų pranašumą, bet rungtynių pabaigoje 73:65 (24:7, 16:15, 15:21, 18:22) palaužė Prienų-Birštono „Vytauto“ klubą.
LiAngelo Ballas ir Rashaunas Broadusas
LiAngelo Ballas ir Rashaunas Broadusas / Eriko Ovčarenko / BNS nuotr.

Prienų klubas tragiškai pradėjo rungtynes ir per pirmas aštuonias minutes pelnė tik 3 taškus. Pirmąjį kėlinį „Neptūnas“ laimėjo 24:7.

Trečiajame kėlinyje „Vytautas“ buvo sumažinęs skirtumą iki 8 taškų – 42:50. Tačiau prieš ketvirtąjį kėlinį „Neptūnas“ ir vėl atitrūko 55:43.

Ketvirtajame kėlinyje Prienų klubas po LiAngelo Ballo tritaškio sumažino atsilikimą iki 4 taškų – 54:58. Penkis taškus iš eilės pelnęs Justas Sinica persvėrė rezultatą „Vytauto“ naudai 59:58.

Lemiamu metu Vytautas Šulskis pelnė 7 taškus ir užtikrino pergalę „Neptūnui“. Jis buvo rezultatyviausias Klaipėdos klube su 16 taškų.

Prienų ekipoje rezultatyviausias buvo 16 taškų surinkęs J.Sinica. 12 taškų pridėjo LiAngelo Ballas, kuris nenuilstamai šaudė iš toli (1/2 dvitašk., 3/12 tritašk.).

Dėl nugaros traumos antras rungtynes iš eilės praleido LaMelo Ballas. Prienų klubui taip pat dėl traumų negali padėti Denišas Lukašovas ir Paulius Ivanauskas.

Devynioliktą pergalę iškovojusi Klaipėdos ekipa LKL užima trečiąją vietą.

Tik penkias pergales šį sezoną iškovojęs „Vytautas“ yra paskutinis.

„Neptūnas“: V.Šulskis 16, T.Delininkaitis 12.

„Vytautas“: J.Sinica 16, L.Ballas 12.