2019 05 15

LKL: 100 taškų surinkęs Klaipėdos „Neptūnas“ nušlavė Prienų „Skycop“

Klaipėdos „Neptūnas“ namuose 102:78 (17:22, 31:14, 26:21, 28:19) sutriuškino Prienų „Skycop“ ekipą ir LKL ketvirtfinalio serijoje iki dviejų pergalių pirmauja 1:0.
Jerai Grantas
Jerai Grantas / Karolio Bakūno nuotr.

Po pirmojo kėlinio 22:17 pirmavo „Skycop“, bet antrajame kėlinyje „Neptūnas“ parodė tikrąjį veidą ir įgijo 15 taškų pranašumą 46:31.

Antroje rungtynių dalyje skirtumas tik didėjo ir pasiekė 27 taškus, o ketvirtojo kėlinio pabaigoje Kazys Maksvytis į aikštę leido klubo jaunimą.

Klaipėdos ekipą į pergalę vedė 19 taškų surinkęs Jerai Grantas. 17 pridėjo Osvaldas Olisevičius.

Prienų ekipos neišgelbėjo fantastiškas rungtynes sužaidęs Mindaugas Lukauskis, kuris pelnė 20 taškų.

Klaipėdiečiai jau pamiršo, ką reiškia pralaimėti Prienų komandai – pastarąjį kartą tai įvyko 2017-ųjų balandžio 17-ąją, po kurios sekė dešimt „Neptūno“ pergalių bei vienos lygiosios KMT ketvirtfinalyje.

Atsakomosios ketvirtfinalio rungtynės penktadienį vyks Prienuose.

„Neptūnas“: Jerai Grantas 19 (9/10 dvit., 6 atk. kam., 29 n.b.), Osvaldas Olisevičius 17, Deividas Gailius 15 (6 rez. perd., 25 n.b.), Lorenzo Williamsas 13 (5/5 met., 6 rez. perd., 23 n.b.), Gytis Masiulis 12, Paulius Dmbrauskas 8.

„Skycop“: Mindaugas Lukauskis 20 (4/8 trit.), Žygimantas Janavičius 13 (5 rez. perd.), Kšištofas Lavrinovičius 11, Arnas Labuckas, Gintaras Leonavičius ir Darjušas Lavrinovičius po 8.