2019 01 04

LKL: be lyderio likusi „Dzūkija“ neatsilaikė prieš „Šiaulius“

LKL dugne besimurkdantis „Šiaulių“ (3-14) klubas iškovojo trečiąją pergalę per 17 rungtynių. Antano Sireikos auklėtiniai 87:76 (24:18, 19:21, 17:18, 27:19) palaužė Alytaus „Dzūkiją“ (6-11).
Ignas Vaitkus
Ignas Vaitkus / Josvydo Elinsko / 15min nuotr.

Kartu su Naujaisiais metais baigėsi Kendricko Browno sutartis su „Dzūkija“. Krepšininkas vis dar yra registruotas Alytaus klubo gretose, bet jau išvyko iš Lietuvos.

Šiauliečiai pirmoje rungtynių pusėje buvo įgiję dviženklį pranašumą, tačiau baigiantis antrajam kėliniui jį iššvaistė.

Tačiau nesubyrėjo. Nors dzūkai lipo ant kulnų, paskutiniajame kėlinyje šiauliečiai surinko net 27 taškus ir šventė pergalę.

Ignas Vaitkus buvo sunkiai sustabdomas ir flirtavo su trigubu dubliu: jis surinko 20 taškų, atkovojo 9 kamuolius ir atliko 9 rezultatyvius perdavimus.

„Šiauliai“ pataikė net 44 proc. tritaškių (15/34) ir 45 proc. dvitaškių (17/37).

„Šiauliai“: I.Vaitkus 20 (9 atk. kam., 9 rez. perd.), K.Lukošiūnas 14, K.Žemaitis 12 (7 rez. perd.), A.Udras 11.

„Dzūkija“: D.Domarkas 19 (8 rez. perd.), M.Sušinskas 18, P.Petrilevičius 15.

Vasarinių padangų sezonas: kur rasti geriausią kainos ir kokybės santykį?
Pranešimas apie prašymų dėl triukšmo mažinimo priemonių įgyvendinimo išlaidų kompensavimo priėmimą
Atėjo metas apsitverti sklypą: specialistų patarimai